Авторські статті

З усієї Партії регіонів Єфремов єдиний, хто сам вирішив сісти за грати

Екс-керівник фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов дав широке інтерв’ю одному з українських ЗМІ. За словами луганського блогера Зміна Кабакаева, з усієї шобли Партії регіонів, він єдиний, хто сам вирішив сісти, і це правда. Він міг втекти, переїхати в РФ чи ще кудись. Іншими словами, забезпечити собі спокійну старість, але немає, поняття не дозволяють таке зробити. Прийняв удар так сказати на себе і в своєму середовищі злодіїв, бандитів і вбивць тільки підняв собі рейтинг.

За словами Кабакаева, всім відомо і багато бачили відео, як він закликав збиратися людей і захищати Луганськ від «бандерівців». Всі знають, що саме він був тією ланкою, яке було комунікатором між спецслужбами РФ, Бабаковим і громадянами Луганська, а також угрупованнями типом козаків, які витворили сприятливі умови для російської агресії, але пацан продовжує стояти на своєму і вперто сидіти в СІЗО. Наша Прокуратура, СБУ, МВС не можуть дотягнути цю справу до кінця. То свідки не ті, доказів немає, то ще купа чогось. Немає сумнівів, що у Єфремова було багато хороших менеджерів, які підчищали за ним хвости, але це не привід. Ми всі знаємо, що він повинен сидіти за посягання на територіальну цілісність, зраду і колабораціонізм країні агресору.

Семен Кабакаев відзначає, що він, як корінний луганчанин, готовий, щоб йому дали термін за що завгодно, хоч за несплату податків, хоч за торгівлю чебуреками в недозволеному місці без документів, хоч за купу несплачених штрафів, але він повинен сісти на довго. Блогер зазначає, що слідом за ним повинні сісти всі його поплічники. Також повинні сісти ті, хто цьому сприяв у Донецькій області. За будь-який злочин, але вони повинні сидіти. Минуло 4 роки війни, сидить поки тільки Єфремов зі своїми поняттями життя. Інші гуляють на свободі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.