Життя

Він-твоя Доля! Тільки для жінок-любовний гороскоп сумісності!

Наскільки ви сумісні в любові зі своїм партнером? Це дуже важливо, адже для того, щоб відносини були тривалими, міцними і щасливими, необхідно не тільки володіти певною зовнішністю і мати спільні захоплення. Ні, вам ще потрібно підходити один одному.

Коли люди знаходять взаємне щастя, поєднуючись настільки, що ніхто більше не підходить їм так, як їх партнер, відразу стає ясно — це і є «друга половинка». Але не завжди чоловік, навіть дуже сподобався, підходить нам на сто відсотків. Основні зодіакальні риси дозволяють зіставити варіанти і назвати союзи, в яких взаємна любов має найбільші шанси перерости в шлюб, а шлюб — дива міцним.

Отже, швидше дізнавайтеся, хто ж підходить вам більше всього за знаком зодіаку. Не забуваємо, що в будь-яких правилах є винятки, які підтверджують це правило.

Більше корисних статей, цікавих відеороликів і тестів ви завжди зможете знайте на нашому сайті.

Овен

Ви — Овен. Жінкам-Овнам підійдуть ті чоловіки, які не поступляться їм ні в силі характеру, ні в умінні стояти на своєму. Але при цьому важливо, щоб партнер міг підлаштуватися під вас, адже ваш зодіакальний Знак не має до цього хисту. Наприклад, надто чутливих Риб або Терезів може не вистачити, а настільки ж стійкий у своїх переконаннях Овен може виявитися не по зубах вже вам. Астрологи рекомендують в якості відповідного партнера Діву. Чоловік-Діва стані для вас і надійною опорою, і цікавим співрозмовником. Також висока ймовірність вдалого союзу з Козерогом, Левом або Скорпіоном, якщо ваші інтереси мають точки перетину, а також з Тільцем — з ним вдалим буде шлюб з розрахунком на міцну сім’ю і спільний побут.

Телець

Ви — Телець. Представниці Тельців мають шанси на вдале подружжя з Вагами, Раками або Рибами. У такій парі ви будете займати лідируючу роль, але це зовсім не буде мінусом відносин. Зачарований вами чоловік буде цінувати вас і ті, що ви даруєте йому у стосунках, а також дбати і робити все можливе для вашого щастя. Союз з представником Знаку Діва або Овен буде рівним і більше схожим на партнерські, дружні відносини, а Овен або Скорпіон можуть здатися вам зайво пристрасними і імпульсивними.

Близнюки

Ви — Близнюки. Жіночий знак Близнюків непогано поєднується з Лівому або Водолієм. Разом ви станете гарною пара не тільки в очах приятелів і колег, але і в дійсності. З точки зору зодіакальних характеристик у вас багато спільного: ви вмієте і любите показати себе, ви дійсно дбаєте про близьку людину, коли він міцно зайняв місце у вашому серці. Також підходящою не кандидатурою виявиться чоловік-Стрілець або Ваги. Діви, Козероги і Тельці можуть бути у ваших очах непробивними занудами, і якщо Частка все ж звела вас, доведеться попрацювати для гармонії.

Рак

Ви — Рак. Якщо ви народжені під цим сузір ” ям, в супутники вам потрібен чоловік, що міцно стоїть на ногах. Чоловік-Діва в цьому випадку може дратуватися від проявів вашої мрійливості або забудькуватості, тому астрологи кращим кандидатом вважають Тільця. Але і з Водолієм союз може вийти гармонійним. Якщо ж ви тягнетеся до поетичного і романтичного, можете розраховувати на обранця-Близнюка або Стрільця. Ці чоловіки зможуть співати вам серенади і дарувати подарунки, що є , проте можуть виникнути проблеми побутового плану при спільному проживанні.

Лев

Ви — Лев. Народившись під цими зірками, ви хочете блищати і бути в центрі уваги. Вам потрібен такий партнер, який побачить це у вас, оцінить, і поряд з яким вам не доведеться обтяжувати себе зайвими турботами. Але при цьому занадто практичний Телець може звертати мало уваги на ваш внутрішній світ, адже наскільки б ми не були красивими і привабливими, нам завжди хочеться любові і за душевні якості. Так що несподівано приємним може опинитися знайомство і подалі зближення з Рибами, правда, щоб стосунки тривалі довго, вам доведеться постаратися. А ось Скорпіон перегне з домінуванням, і настільки підлегле становище викличе у вас протест. Так що, бути може, варто віддати перевагу більш гармонійному партнеру, наприклад, Діву або Ваги.

Діва

Ви — Діва. З люблячими порядок і розмірений хід життя Дівами добре сумісні чоловіки Козеріг або Тілець, а також Стрілець і Овен за умови його прагнення до довгих і серйозних стосунків. Якщо ж вас тяне до  власної «правильністю», то Близнюки або Скорпіони стануть вірною кандидатурою для роману, який струсне вас. Однак перевести цей інтерес на більш високий рівень навряд чи вийде, і якщо ви хочете відносин саме з цією людиною, вам доведеться зрозуміти і прийняти всі недоліки його Знаку Зодіаку.

Ваги

Ви — Ваги. Надто правильні Телець Діва або можуть задавити вас як у шлюбі, так і на ранній стадії. Це ж відноситься до Скорпіонам, від яких представниці Ваг часто хочеться втекти ще на першому побаченні. Непогане поєднання вийде, якщо ваш чоловік буде належати вашому ж Знаку. Разом ви прийдете і до гармонії і рівноваги. В цілому ж вам підходять всі «парні» сузір’я Терези, Близнюки і Риби. Невдачею обернеться спроба зближення з Лівому — при відсутності у обох партнерів відчуття твердого грунту під ногами, ви ще й дуже різні за характером.

Скорпіон

Ви — Скорпіон. Скорпіонів часто считают надмірно ревниві, і якщо ви помічали за собою цю характерну рису, то вже знаєте, що потребуєте партнера, який не буде даремно провокувати вас на підозри і сцени. У цьому плані найбільш благонадійними будуть закохані Риби, які відрізняються лебединою вірністю, а також Діви, Тельці або Козероги. Проте останні мають досить важким для вас характером, так що спочатку потрібно уважно придивитися один до одного.

Стрілець

Ви — Стрілець. Якщо ви народжені під заступництвом Стрільця, вам потрібен чоловік, готовий багато вам віддати, але і ві за це згодні винагородити його всім, що в ваших силах. Тому зайве жертовні Риби або надто емоційні Раки в більшості випадків стануть не самим вдалим вибором. Зазвичай Зірки схвалюють союз з вашим же Знаком Зодіаку, але любовний гороскоп сумісності підказує вам також Баранів або Близнюків. Останні, щоправда, куди більш рухливі і мінливі, ніж ви, але мають здатність заражати всіх своєю жагою руху вперед.

Козеріг

Ви — Козеріг. Хороша любовна пара вийде зі спокійним і не схильним до надмірно театральним, драматичним або показовим вчинків чоловіком. Астрологи радять звернути увагу на представників Ваг і Дів. Відносини з Тільцем з великою ймовірністю будуть продиктовані матеріальними міркуваннями і більше розумом, ніж почуттями обох. Ті ж саме відноситься до Левам — смороду любляна бути кращими, тому ви ризикуєте опинитися тільки приємним трофеєм. Близнюки і Водолії розчарують вас тім, що багато говорять, а ви віддаєте перевагу вираження любові ділом, а не словом.

Водолій

Ви — Водолій. У прекрасних дам, долею яких управляє цей Знак, гороскоп сумісності сприяє міцному союзу з який вміє розвеселити, альо при цьому досягли значних успіхів партнером. Стабільність принесе роман з прив’язана язаним до вас чоловіком Знака Козеріг або Тілець, а Лев або Стрілець додадуть у ваше життя частку пристрасті. Перші завжди заберуть вас на машині, якщо ви затрималися з подругами, а другі — завжди знайдуть машину, щоб привезти до вашого дому занадто великий букет троянд. А вже перед чим сильніше тані ваше серце — вирішувати не астрологам.

Риби

Ви — Риби. Астрологічні прогнози сумісності в любові считают, що вам підійдуть представники інших водяних Знаків Зодіаку. Чоловік-Рак виявиться романтичним, і з ним ви відчуєте себе коханою і бажаною, а Скорпіон буде з вами темпераментним і пристрасним. Втім, останнім поєднання психологи считают досить конфліктним, і любовна сполучуваність з закоханим Водолієм годиною буває такою ж яскравою, але менш виснажливою. При твердій впевненості в почуттях міцні шлюби виходять у двох Риб

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України