Техно

7% росіян готові проміняти секс на інтернет

Молоде покоління все частіше віддає перевагу віртуальне життя замість реального.

На честь 25-річчя Рунета експерти провели дослідження і ознайомилися з результатами статистики щодо переваг користувачів з РФ. Як показало опитування, 7% росіян готові проміняти секс на інтернет і весь свій час присвятити роботі в Мережі. З таким підходом ми вимремо як мамонти, адже одночасно з відмовою від інтимної близькості прогресують різні рухи, спрямовані деструктивно. Наприклад, феміністки збираються у групи і розповідають про свою ненависть до чоловіків. Останні теж далеко не всі з теплом ставляться до представниць жіночої статі. В даний час великою популярністю користується одностатева любов. Однак пристрасть до інтернету може затьмарити всі.

Інтернет використовують люди різних поколінь неоднаково. Наприклад, молоді юзери Рунета вірять в онлайн-освіта і активно дивляться ролики на YouTube. На відеохостингу є маса роликів, присвячених різним предметів. Тому зараз при бажанні можна отримати будь-які знання. Старше покоління розглядає Мережу як величезній бібліотеці, де знаходиться цікава інформація з багатьох питань. Насторожує лише одне: практично десята частина юзерів готові відмовитися від сексу заради інтернету.

При такому розвитку подій перенаселення Землі, схоже, завершиться дефіцитом людей на планеті. Адже постійні посиденьки перед монітором ПК в майбутньому можуть погано відбитися на народжуваності. Не виключено, це навіть декого з олігархів на руку, адже не дарма вже сотні разів політики розповідали про «золотий мільярд».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh