Техно

7% росіян готові проміняти секс на інтернет

Молоде покоління все частіше віддає перевагу віртуальне життя замість реального.

На честь 25-річчя Рунета експерти провели дослідження і ознайомилися з результатами статистики щодо переваг користувачів з РФ. Як показало опитування, 7% росіян готові проміняти секс на інтернет і весь свій час присвятити роботі в Мережі. З таким підходом ми вимремо як мамонти, адже одночасно з відмовою від інтимної близькості прогресують різні рухи, спрямовані деструктивно. Наприклад, феміністки збираються у групи і розповідають про свою ненависть до чоловіків. Останні теж далеко не всі з теплом ставляться до представниць жіночої статі. В даний час великою популярністю користується одностатева любов. Однак пристрасть до інтернету може затьмарити всі.

Інтернет використовують люди різних поколінь неоднаково. Наприклад, молоді юзери Рунета вірять в онлайн-освіта і активно дивляться ролики на YouTube. На відеохостингу є маса роликів, присвячених різним предметів. Тому зараз при бажанні можна отримати будь-які знання. Старше покоління розглядає Мережу як величезній бібліотеці, де знаходиться цікава інформація з багатьох питань. Насторожує лише одне: практично десята частина юзерів готові відмовитися від сексу заради інтернету.

При такому розвитку подій перенаселення Землі, схоже, завершиться дефіцитом людей на планеті. Адже постійні посиденьки перед монітором ПК в майбутньому можуть погано відбитися на народжуваності. Не виключено, це навіть декого з олігархів на руку, адже не дарма вже сотні разів політики розповідали про «золотий мільярд».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.