Політика

Я йому все в очі скажу! Гриценко емоційно висловився на адресу Порошенка

Анатолій Гриценко, лідер «Громадянської позіції», який програв у першому турі президентських виборів в Україні в 2019 році, заявивши, що команда чинного президента української держави Петра Порошенка двічі намагалася умовити його підтримати гаранта Конституції, про це пише «Українська правда» .

Гриценко заявив: «Були дві спроби умовити мене провести діалог з Порошенком Петром Олексійовичем. На це я відповів: нехай сюди прийде, і я йому все в очі скажу ».

Згідно зі словами політика, він навідріз відмовився підтримувати українського лідера.

Лідер «Громадянської позиції» додав: «Я відмовився взагалі. Там говорити просто нема про що. У жовтні 2014-го ми останній раз з ним спілкувалися очі в очі. Тоді я зрозумів, що це просто стіна, в яку просто немає сенсу стукати. Це стіна з заліза і бетону, за якої влада використовується лише для власного збагачення, а все інше просто фальш. Коли починають брехати в очі – я не збираюся на це витрачати час ».

Окрім того, нещодавно, Анатолій Гриценко зробив гучну заяву, що стосується чинного президента Петра Порошенка. Відомий політик виступивши з багатообіцяючою промовою.

“За кого голосувати 21 квітня, ви мене питаєте? За Порошенка, за ще п’ять років брехні, корупції і мародерства – я ніколи не проголосую”, – додав Гриценко.

На його переконання, “Порошенко мав шанс, він його зганьбив – має піти і має відповісти перед законом”.

“За Зеленського? Скажу прямо: я ще не можу дати вам поради, сам не визначився. Зважую шанси і водночас ризики для країни, ще недостатньо інформації отримав. За тиждень матиму позицію і рішення, вам одразу повідомлю”, – додав Гриценко.

Також Гриценко більше не балотуватиметься у президенти України, пише УП.

“Більше я на президентські вибори не піду. Це точно”, – сказав Гриценко.

За словами політика, він разом з усією своєю командою розпочинає підготовку до парламентських виборів.

Також, Гриценко заявив, що йому дуже імпонує ідея шоумена, керівника «Студії Квартал 95» Володимира Зеленського провести президентські дебати на території НСК «Олімпійський»

Він зазначив, що дуже хотів би опинитися на місці діючого гаранта Петра Порошенка. Адже це добре, коли політики не боятися говорити про свої плани та ідеї перед народом наживо. Крім того, Анатолій Гриценко захоплюється рішенням Володимира Зеленського запросити на «Олімпійський» тисячі журналістів, які зможуть задавати кандидатам в президенти сміливі та актуальні питання. При цьому лідер «Громадянської позиції» в черговий раз засумнівався в щирість Петра Порошенка, який поки що погоджується на участь у дебатах у форматі, запропонованому керівником «Студії Квартал 95».

«Не знаю, що там придумають в штабі Порошенка, а моя відповідь була б миттєвою: я б із Зеленським вийшов на дебати»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.