Новини

Віктор Леоненко: Може, взагалі піду на телеканал “Футбол” працювати

Віктор Леоненко прокоментував інформацію про те, що він більше не є експертом програми “Профутбол”.

“Отже, коротко прокоментую своє звільнення з” 2 +2 “. Щоб не було якихось непотрібних домислів.

Відразу після ефіру мені зателефонував Ігор Суркіс. Ми знайомі давно. Він надто імпульсивна людина. Стільки матюків на свою адресу я ще не чув. Я йому все говорив: “Не сварися, не лайся”. Я знаю поняття, не люблю мат, тому сказане президентом “Динамо” зачепило – було неприємно. Втім, я зла на нього не тримаю. Я до нього як ставився нормально, так і буду ставитися. І за “Динамо” вболівати не перестану – це точно. Нехай тільки грати нормально почнуть.

У понеділок же подзвонив Рінат Ахметов. Ми дуже тепло поговорили. Як кажуть, розійшлися друзями. Він мене підтримав, каже:  “У Донецьку ніхто зла на тебе не тримає. Ти завжди правду кажеш”. Ніяких непорозумінь між нами не залишилося. Може, взагалі піду на його ТРК “Футбол” працювати. Втім, не буду загадувати: поживемо – побачимо.

Що стосується каналу “2 +2″. Чи повернуся, якщо покличуть назад? Не знаю. Повторюю: ніяких образ у мене немає, але надійшли вони якось дивно. Некрасиво. У мене чудові стосунки і зі Степаном Щербачовим, і з Ігор Циганик.  Так що, все в порядку.  Запам’ятайте: у мене взагалі немає ворогів, хто б там що не намовляв”.

Нагадаємо, керівництво каналу 1 +1 у відкритому листі офіційно вибачилося перед президентами футбольних клубів “Шахтар” Донецьк і “Динамо” Київ за висловлювання Віктора Леоненка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України