Авторські статтіНовини

Горіховий масаж, який допоможе зняти стрес

Волоські горіхи — справжній дар природи! І справа не тільки в тому, що вони багаті вітамінами і корисними жирами, але вони заспокоюють не гірше від валер’янки.

Горіховий масаж прийшов до нас зі східної медицини. Мудреці радили носити пару волоських горіхів завжди з собою, щоб у потрібний момент знімати нервову напругу шляхом масажу долонь. На жаль, ми відчуваємо стрес досить часто, а від вживаємо заходів для боротьби з ним рідко.

Як позбутися від стресу за 2 хвилини

На наших долонях розташовані активні точки, які відповідають за роботу внутрішніх органів. Натискаючи на них, можна позбутися від різних захворювань і навіть схуднути!

Вековая мудрость восточной медицины! Ореховый массаж

Щоб швидко розслабитися, слід:

  1. Взяти в кожну долоню 2 горіха та виконати ними кругові рухи.
  2. Помістити горіх на активну точку, розташовану на внутрішній поверхні зап’ястя в поглибленні між сухожиллями, злегка притиснути долонею іншої руки і зробити кругові рухи горіхом.
  3. Злегка помасажувати кінчики мізинців пальцями іншої руки.

Вековая мудрость восточной медицины! Ореховый массаж

Ефективність вправи, як пояснює східна медицина, полягає в тому, що психічний стан людини контролює не голова, а внутрішні органи. Наприклад, енергія таїться в легенях, розум — серце, дух — в печінці, воля — в селезінці, а прагнення до досягнення мети — в нирках.

Горіховий масаж може стати справжнім порятунком у стресовій ситуації. Варто знайти всього кілька хвилин для того, щоб відпочити від щоденного ритму і приділити увагу своєму душевному стану. Нехай пара горіхів в сумочці вам у цьому допоможуть. Радьте спробувати цю методику і вашим друзям!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України