Горіховий масаж, який допоможе зняти стрес

Волоські горіхи — справжній дар природи! І справа не тільки в тому, що вони багаті вітамінами і корисними жирами, але вони заспокоюють не гірше від валер’янки.

Горіховий масаж прийшов до нас зі східної медицини. Мудреці радили носити пару волоських горіхів завжди з собою, щоб у потрібний момент знімати нервову напругу шляхом масажу долонь. На жаль, ми відчуваємо стрес досить часто, а від вживаємо заходів для боротьби з ним рідко.

Як позбутися від стресу за 2 хвилини

На наших долонях розташовані активні точки, які відповідають за роботу внутрішніх органів. Натискаючи на них, можна позбутися від різних захворювань і навіть схуднути!

Вековая мудрость восточной медицины! Ореховый массаж

Щоб швидко розслабитися, слід:

  1. Взяти в кожну долоню 2 горіха та виконати ними кругові рухи.
  2. Помістити горіх на активну точку, розташовану на внутрішній поверхні зап’ястя в поглибленні між сухожиллями, злегка притиснути долонею іншої руки і зробити кругові рухи горіхом.
  3. Злегка помасажувати кінчики мізинців пальцями іншої руки.

Вековая мудрость восточной медицины! Ореховый массаж

Ефективність вправи, як пояснює східна медицина, полягає в тому, що психічний стан людини контролює не голова, а внутрішні органи. Наприклад, енергія таїться в легенях, розум — серце, дух — в печінці, воля — в селезінці, а прагнення до досягнення мети — в нирках.

Горіховий масаж може стати справжнім порятунком у стресовій ситуації. Варто знайти всього кілька хвилин для того, щоб відпочити від щоденного ритму і приділити увагу своєму душевному стану. Нехай пара горіхів в сумочці вам у цьому допоможуть. Радьте спробувати цю методику і вашим друзям!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh