Авторські статтіТехно

В iPhone XS інтернет в чотири рази швидше, ніж iPhone X

Схоже, маркетологи з Apple вирішили звернути найпильнішу увагу на критику своїх трьох новинок, пов’язану з невідповідністю ціни і якості, у зв’язку з чим розтиражували дослідження експертів з SpeedSmart.

За оцінкою фахівців популярного профільного сервісу, який давно підозрюється в «особливих» симпатіях до компанії Apple, iPhone XS Інтернет в чотири рази швидше, ніж у iPhone X, це ж стосується і моделі iPhone XS Max. У звіті дослідників йдеться про те, що в мережах LTE саме останні новинки компанії повністю руйнують міф про революційність iPhone X. Аналітики, у зв’язку з цією заявою, нікого висновок, що полки на світових ринках активно розчищаються для новітніх дорогих пристроїв, а мотлох пора викинути.

За відомостями ресурсу, флагмани кінця сезону від Apple мають абсолютно унікальні модеми з підтримкою антен 4X4 MIMO. Швидкість Інтернету при використанні подібних модемів можуть стабільно підтримуватися такими операторами, як, T-Mobile і Verizon, що ще більше звужує конкуренцію на цьому ринку. Також у звіті йдеться про наявність трансформації цифрового сигналу в аналоговий за допомогою Quadrature Amplitude Modulation, а значити розширює діапазон експлуатації новинок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України