В iPhone XS інтернет в чотири рази швидше, ніж iPhone X

Схоже, маркетологи з Apple вирішили звернути найпильнішу увагу на критику своїх трьох новинок, пов’язану з невідповідністю ціни і якості, у зв’язку з чим розтиражували дослідження експертів з SpeedSmart.

За оцінкою фахівців популярного профільного сервісу, який давно підозрюється в «особливих» симпатіях до компанії Apple, iPhone XS Інтернет в чотири рази швидше, ніж у iPhone X, це ж стосується і моделі iPhone XS Max. У звіті дослідників йдеться про те, що в мережах LTE саме останні новинки компанії повністю руйнують міф про революційність iPhone X. Аналітики, у зв’язку з цією заявою, нікого висновок, що полки на світових ринках активно розчищаються для новітніх дорогих пристроїв, а мотлох пора викинути.

За відомостями ресурсу, флагмани кінця сезону від Apple мають абсолютно унікальні модеми з підтримкою антен 4X4 MIMO. Швидкість Інтернету при використанні подібних модемів можуть стабільно підтримуватися такими операторами, як, T-Mobile і Verizon, що ще більше звужує конкуренцію на цьому ринку. Також у звіті йдеться про наявність трансформації цифрового сигналу в аналоговий за допомогою Quadrature Amplitude Modulation, а значити розширює діапазон експлуатації новинок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh