Авторські статтіТехно

Вчені: У космосі знайдено пульсар, що суперечить сучасній науці

Його існування до цього часу вважалося просто неможливим. Це незвичайний пульсар.

Вчені повідомили, що в космосі знайдений об’єкт, що повністю суперечить сучасній науці. Період обертання цього пульсара дорівнює 23,5 секундам.

Таким чином, він став самим повільним з усіх відомих об’єктів такого роду. Раніше фахівці вважали, що пульсари, які мають такий великий період свого обертання, просто не існують.

У виявлених об’єктах цей показник коливався від мінімального значення в 1,4 мілісекунди до максимального 12,1 секунди.

Виявлення пульсарів – «тихоходів» перешкоджає наявність низькочастотних «червоних» шумів. Алгоритми, які застосовуються для їх «очищення», призводять до зниження чутливості гігантського радіотелескопа Arecibo.

Відкриття зробила група вчених, у якій представлені такі країни, як Росія, Великобританія, Нідерланди, Франція, Австралія та Південна Африка.

Знахідка розташовується від Землі на відстані 5 тисяч світлових років.

Якщо знайшовся один «неймовірний» пульсар, не виключено, що скоро будуть виявлені й інші з екстремально великими періодами свого обертання. Космос продовжує розкривати свої таємниці і дивувати.

Пульсари – це назва нейтронних зірок, що володіють магнітним полем, нахилені до осі обертання. Вони вважаються одним з джерел того, що називають «швидкими радіосплесками». Природа цього явища вченим до теперішнього часу незрозуміла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України