Вчені: У космосі знайдено пульсар, що суперечить сучасній науці

Його існування до цього часу вважалося просто неможливим. Це незвичайний пульсар.

Вчені повідомили, що в космосі знайдений об’єкт, що повністю суперечить сучасній науці. Період обертання цього пульсара дорівнює 23,5 секундам.

Таким чином, він став самим повільним з усіх відомих об’єктів такого роду. Раніше фахівці вважали, що пульсари, які мають такий великий період свого обертання, просто не існують.

У виявлених об’єктах цей показник коливався від мінімального значення в 1,4 мілісекунди до максимального 12,1 секунди.

Виявлення пульсарів – «тихоходів» перешкоджає наявність низькочастотних «червоних» шумів. Алгоритми, які застосовуються для їх «очищення», призводять до зниження чутливості гігантського радіотелескопа Arecibo.

Відкриття зробила група вчених, у якій представлені такі країни, як Росія, Великобританія, Нідерланди, Франція, Австралія та Південна Африка.

Знахідка розташовується від Землі на відстані 5 тисяч світлових років.

Якщо знайшовся один «неймовірний» пульсар, не виключено, що скоро будуть виявлені й інші з екстремально великими періодами свого обертання. Космос продовжує розкривати свої таємниці і дивувати.

Пульсари – це назва нейтронних зірок, що володіють магнітним полем, нахилені до осі обертання. Вони вважаються одним з джерел того, що називають «швидкими радіосплесками». Природа цього явища вченим до теперішнього часу незрозуміла.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh