Авторські статті

Військовий офіцер оголосив війну силовикам, що стріляли сьогодні у людей

“Я, Підберезний Володимир Миколайович, на сьогоднішній день поки ще чинний офіцер, капітан, відкрито заявляю: Завтра я заступаю на бойове чергування і отримую свою табельну зброю і першим поїздом виїжджаю на Київ , щоб мочити цих пи **сов , які сьогодні стріляли в людей. Я буду мочити всіх, хто має хоч якесь відношення до смертей мирних громадян.

Мені глибоко наплювати, що зі мною буде, але моє терпіння лопнуло (а нерви у мене, м’яко кажучи, не погані). Я не буду розбиратися, хто правий хто ні. Мені глибоко на це наплювати. Стріляти в жінок, в мирних громадян – це найостанніша справа . Я ненавиджу цих ган ** нов і виродків. Я ненавиджу цього пи ** ра, ган ** на Януковича і всю ху *** сную банду. Я буду мочити їх у першу чергу.

Дасть Бог, доберуся до так званої опозиції, через яку пролилося стільки крові. Я вірю тільки в Бога, в Майдан і наш непереможний народ. Я не хочу і не буду вибачатися за свою ненормативну лексику, тому, що інших слів просто немає. Як хочете , так і розумійте мене. Слава Україні!

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України