Військовий офіцер оголосив війну силовикам, що стріляли сьогодні у людей

“Я, Підберезний Володимир Миколайович, на сьогоднішній день поки ще чинний офіцер, капітан, відкрито заявляю: Завтра я заступаю на бойове чергування і отримую свою табельну зброю і першим поїздом виїжджаю на Київ , щоб мочити цих пи **сов , які сьогодні стріляли в людей. Я буду мочити всіх, хто має хоч якесь відношення до смертей мирних громадян.

Мені глибоко наплювати, що зі мною буде, але моє терпіння лопнуло (а нерви у мене, м’яко кажучи, не погані). Я не буду розбиратися, хто правий хто ні. Мені глибоко на це наплювати. Стріляти в жінок, в мирних громадян – це найостанніша справа . Я ненавиджу цих ган ** нов і виродків. Я ненавиджу цього пи ** ра, ган ** на Януковича і всю ху *** сную банду. Я буду мочити їх у першу чергу.

Дасть Бог, доберуся до так званої опозиції, через яку пролилося стільки крові. Я вірю тільки в Бога, в Майдан і наш непереможний народ. Я не хочу і не буду вибачатися за свою ненормативну лексику, тому, що інших слів просто немає. Як хочете , так і розумійте мене. Слава Україні!

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh