Авторські статті

Два водомети один БТР пернатих загонів спалені!

“Слава героям, які нині борються, слава героям які загинули. Серед загиблих мій побратим, сотник Франківської сотні самооборони Сергій Дідич, який упав від гранати із цвяхами, яку кинули холуї режиму. Зараз медики також борються за життя молодого хлопця з Чернігівщини. Люди гинуть від свавілля режиму, сотні покалічених, і тому влада нехай запам’ятає – ми не забудемо, всі будуть покарані і відповідатимуть перед Богом і Україною. Ми переможемо, бо з усієї України до нас їде підмога. Увесь народ має бути тут, бо тут боротьба за зміст української держави”, – зазначив під час виступу на Майдані Руслан Марцінків.

Своєю чергою Олександр Сич закликав усіх українців за кордоном, звертатися до урядів країн в яких вони проживають із вимогою домагатися миру і демократії в сучасній Україні.

“Звертаюся до всіх хто нас нині бачить по телебаченню, читає Інтернет, звертаюся до всіх українці в Европі, Австралії, Америці до всіх по цілому світу – зараз Хрещатик у вогні, Київ знищують окупанти, але вже не нацисти, не большевики, а бандитська донецька окупація холуїв Москви.

Свого часу ми домагалися свободи і демократії під большевицькою Росією. Тепер закликаю вас звертатися до урядів країн, в яких ви проживаєте: домагайтеся миру, демократії і свободи для сучасної України. Зараз відбувається злочин проти української нації, держави, українського Києва. Ці злочини Януковича не мають строку давности, і рано чи пізно він постане перед судом народу і держави. Ми переможемо, бо з нами Бог і Україна”, – зазначив Олександр Сич.

Зауважимо, що протистояння захисників Майдану із силовиками вже триває близько двох годин. “Беркуту” та внутрішнім військам, попри використання водометів, світло шумових гранат та инших спецзасобів не вдається зачистити Майдан. Оборона триває.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України