Авторські статті

Війни в Україні не буде: прогноз від розвідувально-аналітичної компанії Stratfor

   Росію влаштує заморожений конфлікт на Донбасі, і перманентна паніка в інших регіонах України.

Війни не буде, передає Joinfo.ua твердження «тіньового ЦРУ» – американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, що веде збір і аналіз інформації про події в світі.

Згідно з прогнозами Stratfor на другий квартал 2015 року, масштабних військових дій Росії в Україні, які б призвели до скасування Мінських домовленостей, в найближчі три місяці не варто очікувати.

Кремль буде підтримувати заморожений конфлікт в східній частині України, і не стане пробивати сухопутний шлях до Криму – це не вигідно фінансово, і приведе до розширення санкцій Заходу. Однак обстріли Донбасу зі стрілецької і зрідка артилерійської зброї продовжаться.

Також Росія продовжить масштабні військові навчання біля кордонів сусідів і терористичні атаки на Одесу, Харків і Дніпропетровськ, щоб підтримувати атмосфери невпевненості в Україні і підривати легітимність уряду.

США, зі свого боку, ненав’язливо, щоб заспокоїти союзників в регіоні і не провокувати Росію до ескалації військових дій, продовжать зміцнювати свою присутність «в задньому дворі Росії», починаючи від проведення військових навчань, розміщення військової техніки та підготовки сил у Центральній та Східній Європі , включаючи Україну, і закінчуючи поставками зброї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.