Авторські статті

Війна закінчилась і ми маємо діяти в правому руслі

Майдан очолив рух за справедливість і не підтримує будь-які несанкціоновані координаційною радою Майдану агресивні дії проти державних, комунальних, приватних підприємств та організацій, іх власності, а також проявів вандалізму, погромів, знищення матеріальних, культурних та духовних цінностей. Ми не підтримуємо провокаційні, ворожі та злочинні дії, що дестабілізують процеси в житті нашої країни.

Зараз непростий період. За останні три місяці сталося більше подій, ніж за останні три роки. Ми втратили рідних і близьких, потерпіли від насилля та беззаконня з боку скинутої влади. Ситуація потребує стабільності та швидкого налагодження миру і спокою громадян. Ми маємо бути толерантні та стримані, не давати можливості нашим недругам скористатися нашими емоціями задля дискредитації руху за справедливість, знищення корупції та збереження миру.

Кожен, хто буде порушувати ці принципи: представники влади, самооборони, “Правого сектору” – повинні діяти за законами України та відповідати на Майдані перед людьми.

Лідер Правого сектору Дмитро Ярош.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Неудобная правда о Майдане свои стреляли в своих! Ютуб…. не стреляйте нашим в спину…
    Неудобная правда о Майдане свои стреляли в своих! Ютуб…. не стреляйте нашим в спину…

  2. ЯКЩО ВІЙНА ЗАКІНЧИЛАСЬ, ТО ЩО [гав-гав] ТІ ОЗБРОЕНІ ЛЮДИ НА МАЙДАНІ? КОЛИ МЕШКАНЦІ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ ПОЇДУТЬ З КИЇВА, КОЛИ ЗВІЛЬНЯТЬ ЦЕНТРАЛЬНУ ПЛОЩУ ВІД ПАЛАТОК, ЧИ ВИ ВВАЖАЕТЕ, ЩО ВИ РОКАМИ БУДЕТЕ ЖИТИ В ЦЕНТРІ КИЕВА, А МИ МАЕМО НА ВАС ПРАЦЮВАТИ І НА ПОЖЕРТВИ ВАС ГОДУВАТИ?

    1. А де ти бачила бидлогалiцая без халяви?Вони не працoють бо iм всi виннi.ха ха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.