Фотогалерея

Виживший на «Титаніку» заявляє, що не айсберг став причиною аварії корабля

Завдяки книжок та фільмів всі ми знаємо, що «Титанік» затонув через айсберга. Проте з’явилися деякі нові свідчення того, що причина аварії криється у вибуху і пожежі. Це повністю змінює історію. Давайте поглянемо на факти, які можуть пролити світло на цю легендарну катастрофу.

Ми провели власне розслідування і перевірили свідчення, які доводять, що «Титанік» затонув внаслідок вибуху.

Той хто залишився в живих – Вагинак Бюрат ніколи не згадував айсберг

Выживший на «Титанике» заявляет, что не айсберг стал причиной кораблекрушения

Вагинак Бюрат був одним з найяскравіших представників інтелігенції Константинополя в той час і планував відрядження в Америку, куди він повинен був доставити велику партію книг. Так Вагинак купив свій квиток на «Титанік».

Выживший на «Титанике» заявляет, что не айсберг стал причиной кораблекрушения

Під час аварії він вижив і власними очима спостерігав, як тоне «Титанік». Але його версія відрізняється від загальновідомої.

Шаєн Хачатурян знав Вагинака і особисто розмовляв з ним. Пізніше він написав про те, що сталося на кораблі. Бюрат прожив довге життя і часто говорив про загибель «Титаніка». Найцікавіше, що він ніколи не згадував айсберг. Замість цього Бюрат завжди говорив про вибух, який призвів до загибелі судна.

Це свідоцтво, ймовірно, здавалося б дивним, якби інші вижили також не стали заявляти про вибухи.

Що бачили інші вижили під час загибелі «Титаніка»

Вони також стверджували, що на «Титаніку» було від 2 до 4 вибухів. Не дивно, що в умовах загальної паніки історія може спотворюватися. Дослідник і автор Білл Вормстедт також надав докази цього факту, які він почерпнувши з інтерв’ю з ними. Їхні заяви про те, що айсберг тут абсолютно ні при чому, звучати переконливо.

Выживший на «Титанике» заявляет, что не айсберг стал причиной кораблекрушения

  • Майор Артур Р. Пешен, пасажир першого класу, сказав, що він виразно чув вибух, після чого корабель почав тонути.
  • Джордж Фредерік Кроу був стюардом, врятувалися в шлюпці. У своєму інтерв’ю він заявив, що стався вибух, а потім задня частина корабля накренилася і затонула.

Але ми все ще хочемо знати, чи є реальні докази того, що «Титанік» затонув через вибух!

Дослідники кажуть, що у пасажирів був шанс вижити, але «Титанік» затонув через колосального пожежі

У той час інженери судна не розуміли небезпеку електролізу, який міг перетворити морську воду у вибухонебезпечний газоподібний водень. Джон Уікман у своїй книзі «„Титанік“. Приховані докази» уклав, що вони допустили помилку. Вони залишали включеним світло, який і став причиною подальших вибухів. Якщо б не цей факт, «Титанік» міг би залишитися на плаву, а пасажири — вижити.

Уікман вважає, що перший вибух стався між 1:10 і 1:20. Однак за цим стався ще один, розколов корабель навпіл, що і стало причиною катастрофи.

Це було ідеальне збіг виняткових факторів, згідно з твердженням журналіста Сенана Молоні. Він провів більше 30 років, досліджуючи причини затоплення «Титаніка». Сенан уклав, що причиною катастрофи стали «вогонь, лід і злочинна халатність».

Тим не менше, експерти підтверджують, що сталася пожежа в триповерховому відсіку з високим рівнем палива, що розташовувався за однією з суднових котелень. Багато пасажири почули звук розриву, і після цього корабель відразу ж пішов до дна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.