Авторські статті

Військові завадили політтехнологам Тимошенко, викривши черговий фейк – блогер

Просто-таки приголомшливим виглядає заява 57-ї бригади, яка була зроблена після появи в мережі селфі Юлії Тимошенко з бійцями 34-го батальйону. На офіційній сторінці в Facebook було чорним по білому написано, що в форумах під патронатом Тимошенко не брали участь діючі бійці ні 57 ОМПБр в цілому, ні 34-го батальйону зокрема. Про це у своєму блозі пише блогер Денис П’ятигорець.

Він зазначає, що тут важливо згадати передісторію. У 2014 році під час своєї передвиборної кампанії Юлія Володимирівна збирала гроші і добровольців в шеститисячного Рух опору. Саме про шести тисячах розповідала Тимошенко в явились в місті у 2014 року. Потім вибори закінчилися провалом Тимошенко і про Рух опору забули. Тому що в ньому виявилося зовсім не шість тисяч бійців, а тільки 423 бійця. Потім Рух переформатувалася в 34-ї БТРО «Батьківщина», потім в 34-ї мотопіхотний батальйон 57-ї мотопіхотної бригади. Блогер зазначає, цілком зрозуміло, що зашквар зі збором грошей на неіснуючий 6000-й бат, успішно забутий після програних виборів не міг не вдарити по іміджу Тимошенко. Тому білосердешні технологи вирішили зробити хорошу міну при поганій грі і зробити крок на випередження, порекомендувавши Юлії Володимирівні на форумах зробити селфи з бійцями батальйону, але все зіпсувала прес-служба 57-ї бригади.

Денис П’ятигорець пише, Юлії Володимирівні потрібно вже визнати, що тема армії – це не її коник і на брехню тут далеко не виїдеш, все таємне у військових швидко стає явним. Ну, не щастить Тимошенко з військовою тематикою. Ну, що тут зробиш?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України