Військові завадили політтехнологам Тимошенко, викривши черговий фейк – блогер

Просто-таки приголомшливим виглядає заява 57-ї бригади, яка була зроблена після появи в мережі селфі Юлії Тимошенко з бійцями 34-го батальйону. На офіційній сторінці в Facebook було чорним по білому написано, що в форумах під патронатом Тимошенко не брали участь діючі бійці ні 57 ОМПБр в цілому, ні 34-го батальйону зокрема. Про це у своєму блозі пише блогер Денис П’ятигорець.

Він зазначає, що тут важливо згадати передісторію. У 2014 році під час своєї передвиборної кампанії Юлія Володимирівна збирала гроші і добровольців в шеститисячного Рух опору. Саме про шести тисячах розповідала Тимошенко в явились в місті у 2014 року. Потім вибори закінчилися провалом Тимошенко і про Рух опору забули. Тому що в ньому виявилося зовсім не шість тисяч бійців, а тільки 423 бійця. Потім Рух переформатувалася в 34-ї БТРО «Батьківщина», потім в 34-ї мотопіхотний батальйон 57-ї мотопіхотної бригади. Блогер зазначає, цілком зрозуміло, що зашквар зі збором грошей на неіснуючий 6000-й бат, успішно забутий після програних виборів не міг не вдарити по іміджу Тимошенко. Тому білосердешні технологи вирішили зробити хорошу міну при поганій грі і зробити крок на випередження, порекомендувавши Юлії Володимирівні на форумах зробити селфи з бійцями батальйону, але все зіпсувала прес-служба 57-ї бригади.

Денис П’ятигорець пише, Юлії Володимирівні потрібно вже визнати, що тема армії – це не її коник і на брехню тут далеко не виїдеш, все таємне у військових швидко стає явним. Ну, не щастить Тимошенко з військовою тематикою. Ну, що тут зробиш?

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh