Авторські статті

Тимошенко впевнена, якщо б жінка стояла на чолі армії, не було б котла в Іловайську – блогер

Під час своєї презентації нової стратегії світу» кандидат в президенти України Юлія Тимошенко заявила, що не було Іловайського котла, не було б Дебальцевого, не було б вибухів на складах, якби на чолі армії стояла жінка. Такий тонкий натяк на себе, але, якщо вдуматися, то виникає питання, яка різниця жінка або чоловік на чолі армії, коли на Україну пішли російські танки, яким чином Юлія Тимошенко могла б їх зупинити? Про це у своєму відеоблозі зазначає блогер Мирослав Олешко.

Він зазначає, що Тимошенко – це людина, яка за 4 роки жодного разу не був у зоні проведення АТО, який жодного разу особисто не зустрівся з військовими та сім’ї ями загиблих солдатів – це той Головнокомандувач, якого ми заслужили під час війни.

Мирослав Олешко зазначає, що Головнокомандуючим Тимошенко, на щастя українців, поки що не вдалося речі, але главою уряду вона вже була, коли Росія розв’язала військову агресію, правда не проти України, а проти Грузії. Незважаючи на це Тимошенко свідомо скоротила витрати на армію в 2008 і 2009 роках. Як пояснив тоді міністр оборони Єхануров, керувалися тоді не міркуваннями обороноздатності країни, а особистою лояльністю міністрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України