Авторські статтіДуховне

VІІІ Всеукраїнське військове паломництво у Зарваниці

17-18 вересня в Зарваниці (Тернопільська область) проходило VІІІ Всеукраїнське військове паломництво до чудотворного місця явлення Божої Матері. Цьогорічна проща відбулапся під гаслом «Вірних стереже Господь», інформує Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії з посиланням на Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії.

Організатором паломництва до Зарваниці є Департамент Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України спільно з Міністерством оборони України. Паломництво відбувається з благословення та за участю військового єпископа – владики Михайла (Колтуна), керівника Департаменту.

На щорічну військову прощу до Зарваниці прибули представники Міністерства оборони України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Міністерства надзвичайних ситуацій України та Державної пенітенціарної служби України.

Зокрема, у паломництві взяли участь також працівники управління ДПтС України в Івано-Франківській області разом з в’язничним душпастирем о. Арсеном Панчаком, сотрудником храму Зіслання Святого Духа. У паломництві беруть участь військовослужбовці, добровольці, родини загиблих в зоні АТО, курсанти, ліцеїсти військових ліцеїв, волонтери та миряни.

До VІІІ військового паломництва виготовлено спеціальний пам’ятний знак для учасників прощі.

Джерело: ugcc.if.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України