Життя

Повія про чоловіків. Краще і не скажеш!

Абсолютна більшість мужиків у своїх блогах, коментарях на форумах, пишуть, що жінкам потрібні гроші, що вони – меркантильні і розважливі…

Проститутка о мужчинах. Лучше и не скажешь!

Тільки ось, що скажу я вам, чоловіки, з досвіду свого та своїх подружок: ці ж 80% на побачення не принесуть дівчині квітів, не зводять її не те щоб в ресторан, а хоча б дешеве кафе.

Ганнуся, моя манікюрниця, розповідала, як один інтернетівський знайомий запросив її на побачення. Ганнуся була з роботи – у спідниці, на підборах, в капронових колготках, стильній курточці. Була осінь. Ви думаєте, він запропонував їй хоч посидіти в кафе? Ні! Він 4 години водив її по холоду на шпильках по парку з убитим асфальтом. До кінця побачення вона  промерзла наскрізь, як бурулька.

Чотири години розпускав перед нею хвіст – який він насправді класний і як йому потрібні високі стосунки! Про що ви, хлопи, кажете, якщо багато хто з вас бажання дівчини випити чашку кави за 20 гривень вже вважають меркантильністю? І абсолютна більшість чоловіків, приходячи до дівчини в гості, в найкращому випадку, з 1 трояндою або дешевої шоколадкою. Мало хто подумає про те, що вона собі голову зламала над тим, що приготувати на вечерю.

А ну-бо розкажіть мені, розкажіть, хто з вас хоче бачити поряд з собою недоглянуту дівку з відрослими корінням, шкірою, що лупиться шкірою, обшарпаними нігтями, в дешевих китайських джинсах, гумових шльопанцях і хебешних трусах?! Так ні ж, ви бажаєте гарненьких, смазливеньких, красиво одягнених фей. При тому, що абсолютна більшість з вас виглядаєь досить “стрьомно” і недоглянено!

Ви вважаєте, що жінки нічого не вкладають. А ви хоч розумієте, скільки коштує жінці бути красивою?!

Замислювалися про те, скільки коштує нормальна нижня білизна? Я навіть не заїкаюся про шикарну, просто красиву! Ви коли-небудь дивилися ціни на косметику? Скільки коштує пристойна туш, пудра, флакон парфумів? Тіні? Помада? Прикраси? Ви кричите про те, що жінки меркантильні, але жодному не прийшло в голову, що вони вже вклали в свою красу стільки, що вам і не снилося!

Поцікавтеся, скільки коштує в салоні пофарбувати волосся? Ви очманіє. А манікюр? Педикюр? Косметолог? Ви знаєте, скільки коштує хороший крем, від якого шкіра така гладенька? А шампунь, від якого волосся блищать?

І НЕ КАЖІТЬ, ЩО ВАМ НЕ ВАЖЛИВО, ЯК ВОНА ВИГЛЯДАЄ – ЦЕ НІСЕНІТНИЦЯ СОБАЧА!

Так от з чого раптом вона вклала в себе стільки грошей і сил, повинна дарувати себе якомусь невдасі, не здатному навіть в кіно її відвести? А багато хто з вас здатен прогодувати сім’ю? Щоб вона могла спокійно жити вдома, виношуючи дитину, і не померти з голоду?

Ні, це не меркантильність! Це нормальний інстинкт – оцінювати чоловіка за його можливостями. Зрештою, основна функція чоловіка – добувати і вміти захистити, бути сильним.

Ви пропонуєте секс без зобов’язань і, нібито, задоволення? Прокиньтеся, хлопчики! Ви ж бо кінчаєте практично завжди, а жінка – ні! Тому що взагалі жінці складно отримати задоволення з малознайомим чоловіком. Ми так влаштовані. Ви все вважаєте себе хорошими коханцями і думаєте, що вас повинні розбирати всіх, включаючи убогих, страшних, безгрошових, а головне, тих, хто  поняття не має, що таке хоч трохи залицятися?

А ви це заслужили?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України