Техно

Виявлений на Марсі ровер був викрадений інопланетянами – уфологи

Зниклий після незвичайної пилової бурі на Марсі дослідницький апарат Opportunity, швидше за все, потрапив у спеціально створену пастку, считают дослідники інопланетного розуму.

Відправлений на Червону Планету ровер Opportunity був виявлений з супутника завдяки фото найвищого дозволу. Апарат спочатку повинен був пропрацювати всього 3 місяці, але функціонував майже 15 років. Настільки тривала робота стала можлива завдяки економного витраті заряду батарей і підтримання температури за допомогою сонячної енергії.

На Марсі часто виникають потужні пилові бурі, не утихающие 2-3 тижню. Вчені навчилися передбачати їх появу за допомогою знімків зоряного неба, зроблених марсоходом. Кілька разів дослідники передбачали втрату апарату, але завжди «розумної» машині вдавалося уникнути серйозних неприємностей.

Обнаруженный на Марсе ровер был похищен инопланетянами - уфологиВ останній раз марсохід виходив на зв’язок 10 червня, після чого пішов у режим сплячки. Уфологи відзначили той факт, що буря, яка накрила машину, виникла несподівано і була досить потужною. Саме тому вони нікого припущення, що ця буря була викликана чиїмось бажанням. Непізнаний розум має намір розібратися з ровером, неспішно шарудливим по поверхні, і створив подібне явище. Тому апарат був викрадений інопланетянами для невідомих цілей.

Можливо, виявлений апарат міг знайти докази присутності життя на, здавалося б, мертвій планеті. Можливо, мета даної операції, навпаки, полягала у передачі якого-небудь послання. Точніше розібратися в ситуації буде можливість тоді, коли функціонування апарату буде відновлено. Тільки на ці роботи можуть піти довгі місяці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України