Техно

Виявлений на Марсі ровер був викрадений інопланетянами – уфологи

Зниклий після незвичайної пилової бурі на Марсі дослідницький апарат Opportunity, швидше за все, потрапив у спеціально створену пастку, считают дослідники інопланетного розуму.

Відправлений на Червону Планету ровер Opportunity був виявлений з супутника завдяки фото найвищого дозволу. Апарат спочатку повинен був пропрацювати всього 3 місяці, але функціонував майже 15 років. Настільки тривала робота стала можлива завдяки економного витраті заряду батарей і підтримання температури за допомогою сонячної енергії.

На Марсі часто виникають потужні пилові бурі, не утихающие 2-3 тижню. Вчені навчилися передбачати їх появу за допомогою знімків зоряного неба, зроблених марсоходом. Кілька разів дослідники передбачали втрату апарату, але завжди «розумної» машині вдавалося уникнути серйозних неприємностей.

В останній раз марсохід виходив на зв’язок 10 червня, після чого пішов у режим сплячки. Уфологи відзначили той факт, що буря, яка накрила машину, виникла несподівано і була досить потужною. Саме тому вони нікого припущення, що ця буря була викликана чиїмось бажанням. Непізнаний розум має намір розібратися з ровером, неспішно шарудливим по поверхні, і створив подібне явище. Тому апарат був викрадений інопланетянами для невідомих цілей.

Можливо, виявлений апарат міг знайти докази присутності життя на, здавалося б, мертвій планеті. Можливо, мета даної операції, навпаки, полягала у передачі якого-небудь послання. Точніше розібратися в ситуації буде можливість тоді, коли функціонування апарату буде відновлено. Тільки на ці роботи можуть піти довгі місяці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.