Авторські статтіТехно

Виявлені хитрощі, до яких вдаються розробники при створенні віртуальних гонок

Навіть найбільші компанії допускають огріхи і неточності при створенні віртуальних гонок. Але не всі геймери готові миритися з даними умовностями.

Перший пункт, в якому проявляється умовність гри, полягає в аваріях. У багатьох іграх можна побачити пошкодження на машинах. Існує думка, що це пов’язано з тим, що виробники автомобілів не хочуть бачити, як їх дітища піддаються різним каліцтв, хоч і у віртуальному просторі.

Другий пункт стосується різних електронних помічників. Гонки просто не вийде виграти без автоблокування коліс і автоматичної коробки передач. В реальності дані пристосування спричинили б серйозні труднощі.

Такі нюанси відносяться не до автомобілів, а до траси і погоди. Хоча у віртуальних перегонах існує широкий асортимент дорожніх покриттів і рельєфів, але ніколи не враховуються такі показники як пролите машинне мало на трасі, температура асфальту, тріщини та ями, сліди від шин і багато іншого. Також клімат і погода мають велике значення. У випадку дощу покриття стає слизьким, і з’єднання є наповнені водою різної глибини ями. Також розробники не враховують різного роду хитрощі, до яких вдаються водії і за рахунок яких виграють чемпіонати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.