Політика

Богданов: не треба дивуватися, коли людина, загнавши Україну в нафтогазову кабалу, обіцяє зниження тарифів

Лідер електоральних симпатія, згідно з опитуванням соціологічної групи «Рейтинг» Юлія Тимошенко вибрала зовсім розумну стратегію поведінки. Вона обіцяє всім все – лівим тарифи, лібералам реформи, правимо правизну. Так будуть надходити й інші товариші з пулу мучеників режиму. Їм в 2019 році або перемога, або смерть, третього не дано. Про це у своєму блозі пише український блогер Юрій Богданов.

За його словами, їм, на відміну від чинного президента Порошенко, не треба було витягати зі стану трупа країну, в яку вони ж її і завели, бо гроші і медіа ресурс можна брати у кого завгодно і спиратися на що завгодно. Богданов відзначає, тому не треба дивуватися, коли людина, загнавши Україну в нафтогазову кабалу, обіцяє зниження тарифів.

Блогер підкреслює, що для того, щоб знову загнати Україну в нафтогазову кабалу, потрібно для початку спробувати консолідувати навколо себе дурнувату частина суспільства і стати президентом. Або для того, щоб знову загнати в армію лівих підрядників і почати заробляти на розпродажі за копійки армійського майна, адже потрібно знову отримати доступ до міноборони. А для цього обіцяти можна хоч ключі від раю, щоб стати президентом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.