Богданов: не треба дивуватися, коли людина, загнавши Україну в нафтогазову кабалу, обіцяє зниження тарифів

Лідер електоральних симпатія, згідно з опитуванням соціологічної групи «Рейтинг» Юлія Тимошенко вибрала зовсім розумну стратегію поведінки. Вона обіцяє всім все – лівим тарифи, лібералам реформи, правимо правизну. Так будуть надходити й інші товариші з пулу мучеників режиму. Їм в 2019 році або перемога, або смерть, третього не дано. Про це у своєму блозі пише український блогер Юрій Богданов.

За його словами, їм, на відміну від чинного президента Порошенко, не треба було витягати зі стану трупа країну, в яку вони ж її і завели, бо гроші і медіа ресурс можна брати у кого завгодно і спиратися на що завгодно. Богданов відзначає, тому не треба дивуватися, коли людина, загнавши Україну в нафтогазову кабалу, обіцяє зниження тарифів.

Блогер підкреслює, що для того, щоб знову загнати Україну в нафтогазову кабалу, потрібно для початку спробувати консолідувати навколо себе дурнувату частина суспільства і стати президентом. Або для того, щоб знову загнати в армію лівих підрядників і почати заробляти на розпродажі за копійки армійського майна, адже потрібно знову отримати доступ до міноборони. А для цього обіцяти можна хоч ключі від раю, щоб стати президентом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh