АвтоновиниАвторські статті

Вихлопні гази двигунів Volkswagen вкорочують життя людини на 10 років

Американські вчені заявили, що вихлопні гази двигунів автомобілів Volkswagen вкорочують життя кожної людини в середньому на 10 років. Фахівці відзначили, що викиди всіх автомобілів негативно впливають на людський організм, але наукова робота проводилась тільки на підставі цієї марки транспортних засобів.

Дослідження робили в Массачусентскому технологічному інституті. В результаті перевірки фахівці виявили, що викиди двигунів Volkswagen, які працюють на дизельному паливі, забруднюють атмосферу в 4 рази більше дозволеної норми. Але дані вдалося отримати не відразу, оскільки в концерні було розроблено спеціальний пристрій, який має намірено занижував показники токсичності вихлопних газів автомобілів. Таким чином, близько 11 млн небезпечних автомобілів були продані в період з 2008 по 2015 рік.

На думку вчених, найбільше ці автомобілі життів забрали в західній Європі, де і без того забруднене атмосферне повітря. Дослідники попереджають, що близько 1200 жителів європейських можуть завчасно піти з життя, так як за сім років токсичних викидів автомобілів Volkswagen життя кожного потерпілого в середньому скоротилася на десятиліття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.