Вихлопні гази двигунів Volkswagen вкорочують життя людини на 10 років

Американські вчені заявили, що вихлопні гази двигунів автомобілів Volkswagen вкорочують життя кожної людини в середньому на 10 років. Фахівці відзначили, що викиди всіх автомобілів негативно впливають на людський організм, але наукова робота проводилась тільки на підставі цієї марки транспортних засобів.

Дослідження робили в Массачусентскому технологічному інституті. В результаті перевірки фахівці виявили, що викиди двигунів Volkswagen, які працюють на дизельному паливі, забруднюють атмосферу в 4 рази більше дозволеної норми. Але дані вдалося отримати не відразу, оскільки в концерні було розроблено спеціальний пристрій, який має намірено занижував показники токсичності вихлопних газів автомобілів. Таким чином, близько 11 млн небезпечних автомобілів були продані в період з 2008 по 2015 рік.

На думку вчених, найбільше ці автомобілі життів забрали в західній Європі, де і без того забруднене атмосферне повітря. Дослідники попереджають, що близько 1200 жителів європейських можуть завчасно піти з життя, так як за сім років токсичних викидів автомобілів Volkswagen життя кожного потерпілого в середньому скоротилася на десятиліття.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh