TRAPPIST-1 має більше шансів на зародження життя, ніж Земля

Астрофізики з Гарвардського університету зуміли виявити, що вірогідність життя в системі екзопланет TRAPPIST-1 набагато більше, ніж на Землі. До такого висновку вчені прийшли визначивши ймовірність перенесення органічних молекул з однієї планети на іншу.

З урахуванням умов, які переважали на початку існування Землі 4 мільярди років тому, наскільки ймовірно, що тут могло виникнути життя? Іншими словами, чи було життя на Землі неминучим або це була хімічна аварія, яка сталася в результаті надзвичайно малоймовірної послідовності подій?

Величезний ключ до походження життя є те, що ДНК присутня у всьому житті. Все життя має загального універсального предка, найбільш ймовірного володаря першої молекули ДНК. Більше 4 мільярдів років вона розвивалася, диверсифікувала і стала більш складною у відповідь на величезну різноманітність геологічних, кліматичних і астрономічних подій. Людські істоти є результатом цієї величезної подорожі, в якому бере участь величезна кількість випадкових подій.

Тому відкриття, оголошене 22 лютого про те, що сім планет були виявлені на орбіті навколо зірки Trappist-1, має важливе значення. Так, три з планет в цій системі мають сприятливі умови для підтримки поверхні рідкої води, що є ключовою вимогою для життя. Крім того, ці три планети знаходяться в зоні, а це означає, що ряд інших критичних умов для існування простого життя виконані. Але не завжди рідка вода означає, що життя присутня.

Якщо в найближчі десятиліття, оптично аналізуючи атмосфери цих планет, виявляться докази на існування життя (що відразу стає найбільшим науковим відкриттям всіх часів), крім усього іншого, це покаже, що виникнення життя не є одноразовим і що наука сьогодні пропустила деякий закон або фактор, який робить складну хімію життя у всесвіті набагато більш ймовірною, ніж деякі вчені в даний час думали. Крім того, в NASA заявили, що на цих планетах існування життя імовірніше, ніж на Землі декілька мільярдів років тому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh