Авторські статтіТехно

Вихід гри Age of Empires: Definitive Edition перенесли на наступний рік

Творці гри Age of Empires: Definitive Edition перенесли її вихід на наступний рік. Раніше розробникі інформували, що гра вийде 19 жовтня 2017 року.

Розробникі продовжили тестування грі Age of Empires: Definitive Edition для того, що зібрати набагато більше інформації про всілякі нюанси в ігровому процесі. Саме тому вихід гри перенесли на 2018 рік. Самі творці говорять, що з-за нових технологій, які застосовують у створенні ігор, думки про ігровому процесі у геймерів також змінюються. Тому і продовжили тестування, яке проводитися у закритому режимі. Після тестування геймери повідомлять розробникам всі нюанси і недоробки, які будуть враховуватися у виправленні помилок до того, як гра потрапить до громадськості.

До цього подання грі Age of Empires: Definitive Edition планувалося провести 19 жовтня 2017 року, однак надії геймерів не виправдалися, так як із-за нових технологій продовжили тестування, а реліз перенесли на майбутній рік. Інформація про точну дату виходу поки не відома, але творці говорять, що оновлена гра залишить незабутнє враження у геймерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України