Вихід гри Age of Empires: Definitive Edition перенесли на наступний рік

Творці гри Age of Empires: Definitive Edition перенесли її вихід на наступний рік. Раніше розробникі інформували, що гра вийде 19 жовтня 2017 року.

Розробникі продовжили тестування грі Age of Empires: Definitive Edition для того, що зібрати набагато більше інформації про всілякі нюанси в ігровому процесі. Саме тому вихід гри перенесли на 2018 рік. Самі творці говорять, що з-за нових технологій, які застосовують у створенні ігор, думки про ігровому процесі у геймерів також змінюються. Тому і продовжили тестування, яке проводитися у закритому режимі. Після тестування геймери повідомлять розробникам всі нюанси і недоробки, які будуть враховуватися у виправленні помилок до того, як гра потрапить до громадськості.

До цього подання грі Age of Empires: Definitive Edition планувалося провести 19 жовтня 2017 року, однак надії геймерів не виправдалися, так як із-за нових технологій продовжили тестування, а реліз перенесли на майбутній рік. Інформація про точну дату виходу поки не відома, але творці говорять, що оновлена гра залишить незабутнє враження у геймерів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh