Що можна дізнатися про людину в подорожі

Недарма Марк Твен казав: «Я зрозумів, що найкращий спосіб дізнатися, чи подобається тобі людина чи ні, — це поїхати з ним подорожувати», адже кожна подорож — це життя в мініатюрі. Тільки без рамок і обмежень.

Ми впевнені, що серед наших читачів є безліч мандрівників, тому ми склали список того, що можна дізнатися про людину під час поїздки. Може, ви зможете доповнити?

Стрес — це перше, з чим люди стикаються при виході з зони комфорту (тобто з рідного міста). І ті, як людина реагує на дискомфорт, багато що може про нього розповісти.

Буває, що ненавмисно вийшовши не на тій станції метро в Парижі, людина вже починає сприймати це як критичну ситуацію, втрачати надію і молитися. А хтось буде радіти, що він загубився в шанхайському гетто або потрапив у заручники до терористів в Уганді, — адже це ж пригоди!

Всі глибинні життєві правила, змішані з інстинктами, в таких ситуаціях виходять назовні, і можна зрозуміти, як людина буде вести себе в складних ситуаціях в подальшому житті.

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

Навіть одна компанія, яка дружно зібралася, приміром, у Амстердам, може феєрично розпастися, коли виявиться, що всі їхали в це місто за різними мовами: хтось заради Ван Гога, хтось планував гашишное турне, хтось заради бруківки Кварталу червоних ліхтарів, а хтось хотів бігати по полях з тюльпанами.

А висновки з таких інтересів можна зробити цілком конкретні, недарма середземноморські народи люблять фразу «Скажи мені, як людина відпочиває, і я скажу тобі, хто він».

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

Варто визнати, що в житті найчастіше ми обговорюємо побутові, новинні або професійні тими. А в подорожі, коли люди проводять багато часу в одній компанії, спочатку утворюється тематична порожнеча, а далі в хід йдуть глобальні філософські теми. Глобальні філософські тими на тверезу голову — це дуже серйозно. По них можна судити про думках людини в цілому.

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

Часто люди видають себе в звичайному житті, м яко кажучи, не за ту людину. Як би не стверджував ваш друг, що головне в житті — це духовна їжа, в доказ цитуючи Платона через кожні 10 хвилин, якщо у подорожі він насамперед кидається на їжу і шопінг, обходячи прогулянки і музеї, знайте: ця людина далека від духовної їжі.

А якщо ваш знайомий будинки тільки і дбає про гроші і нерухомості, а в поїздці натхненно дивиться на пейзажі — значити, глибоко всередині він все ж таки ідеаліст.

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

Готовність людини поступатися, уміння знаходити компроміси, здатність працювати в команді, схильність до ризику, хоробрість, шляхетність, вміння знаходити нестандартні рішення — список можна продовжувати вічно. Багато боці людини ві ніде так не дізнаєтеся, як в подорожі.

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

  • Якщо людина тактовно, але планомірно весь день буде бурчати того, що на обід йому подали грузинського суп з азербайджанським соусом, то він і в житті такий зануда.
  • Якщо людина буде скандалити з-за цього з офіціантом, то в житті він неврівноважений.
  • А якщо людина, отруївшись цим соусом, потрапляє в лікарню, де його грабують, на що він просто говорити, що всяке буває, — тут вже можна і зовсім засумніватися в його психічній адекватності 🙂

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

Головне, від чого позбавляється людина в подорож, — це роль «звичайного собі». Він не скутий очікуваннями і правилами; він виглядає як хоче, прокидається коли хоче; він вільний робити дурниці — одним словом, він вільний. Тільки в момент такої свободи можна побачити людину тім, ким він є насправді.

  • У нас все було добре, поки ми не поїхали у весільну і одночасно перша спільна подорож в Париж. Там з’єднання ясувалося, що Коля в Москві був однією людиною, а як опинився далеко від батьків і в іншій обстановці, ніби підмінили: ми почали сперечатися з будь-якого приводу, ображалися один на одного, врешті-решт з’ясували, що спочатку хотіли зовсім іншого. По приїзді розлучилися.
  • З моєї колишньої найкращою подругою ми перестали спілкуватися досить прозаїчно. Ми поїхали разом у подорож.
  • Моя середньостатистична колега в нашій відрядження на конференцію в Париж мене просто вразила. Після того як ця жінка як паркурщик погналася за злодієм, що вкрав у неї сумку, я поглянув на неї зовсім по-іншому. Здається, в момент, коли вона перестрибнула крамаря на Монмартрі, Купідон встромив у мене стрілу.
  • До нашого туру по Азії я думав одружитися на ній. Але як тільки ми рушили в подорож, з’ ясувалося, що власний макіяж для неї важливіше мого зламаного пальця…

7 вещей, которые можно узнать о человеке в путешествии

Марк Твен був прав. Вибирайте друзів по подорожам!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh