Авторські статтіЖиття

Відомий американський психолог дав поради для боротьби з лінню

Популярний психолог із США Джонатан Фейдер, автор книги «sport Life as» (Життя як спорт), дав кілька порад, які допоможуть побороти лінь. На його думку ці рекомендації актуальні для тих, хто визнає і намагається контролювати своє неробство.

В першу чергу Фейдер рекомендує направити всі зусилля на придушення бажання здатися, яке відвідує людину навіть при несуттєвих невдачах. Психолог вважає, що відмова від поставлених цілей і завдань не просто веде до підвищення ліні, але і призводить до апатії та депресії. Психолог радить навчитися мотивувати себе, що за його словами, є ключем для досягнення позитивних результатів у будь-яких починаннях.

Також Фейдер повідомляє, що при виникненні складної задачі, потрібно уміти проявити силу волі, сказати своєму мозку «ні», коли він хоче відступити, а для спрощення вирішення складнощів, варто розділити їх на декілька більш простих складових, так званих міні-завданнь, і вирішувати їх поетапно, повністю концентруючись на кожній з цілей. При зіткненні з труднощами експерт вважає, що потрібно знаходити правильні мотиваційні слова для продовження діяльності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.