Вчені: позитивне ставлення до старіння допомагає боротися зі стресом

Люди, що мають позитивні ставлення до старіння, легше справляються із стресами. Про це повідомили вчені з Державного університету Північної Кароліни в США.

Для отримання відомостей про це фахівцям довелося провести кілька досліджень, в яких взяли участь більше ста чоловік. Всім їм запропонували протягом п’яти років щомісяця приходити до психолога і розповідати про свої переживання з приводу старіння. Крім того, піддослідні повинні були повідомляти про всі стресові ситуації за місяць і про те, як їх вдалося перенести.

Ставлення до старіння також позначається на стані здоров’я у літніх людей. У 20 відсотках випадків люди похилого віку, як правило, з досягненням похилого віку впадають у депресію через те, що життя добігає свого завершення. У випадку, якщо індивід відноситься до старіння позитивно, або нейтрально, йому вдається уникнути безлічі стресів.

Доцент Державного університету Північної Кароліни в США Стюарт Нойперт розповів, що перші ознаки депресії через старіння можуть з’являтися у людей у віці від 40 років. В даному випадку слід відразу ж звернути до досвідченого психолога, який допоможе людині повернути спокій і радість від життя.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh