Авторські статтіТехно

Вчені: позитивне ставлення до старіння допомагає боротися зі стресом

Люди, що мають позитивні ставлення до старіння, легше справляються із стресами. Про це повідомили вчені з Державного університету Північної Кароліни в США.

Для отримання відомостей про це фахівцям довелося провести кілька досліджень, в яких взяли участь більше ста чоловік. Всім їм запропонували протягом п’яти років щомісяця приходити до психолога і розповідати про свої переживання з приводу старіння. Крім того, піддослідні повинні були повідомляти про всі стресові ситуації за місяць і про те, як їх вдалося перенести.

Ставлення до старіння також позначається на стані здоров’я у літніх людей. У 20 відсотках випадків люди похилого віку, як правило, з досягненням похилого віку впадають у депресію через те, що життя добігає свого завершення. У випадку, якщо індивід відноситься до старіння позитивно, або нейтрально, йому вдається уникнути безлічі стресів.

Доцент Державного університету Північної Кароліни в США Стюарт Нойперт розповів, що перші ознаки депресії через старіння можуть з’являтися у людей у віці від 40 років. В даному випадку слід відразу ж звернути до досвідченого психолога, який допоможе людині повернути спокій і радість від життя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України