Авторські статтіНовини

Відома дата беатифікації «Албанських мучеників»

Високопреосвященніший Анджело Массафра, Архиєпископ Шкодеру-Пулту, повідомив про те, що встановлено дату беатифікації архиєпископа Вінценца Преннуші та 37 співтоваришів, які загинули мученицькою смертю в часи комуністичного режиму в Албанії. Як ми вже повідомляли, декрет про визнання мучеництва Папа Франциск затвердив 26 квітня 2016 року.

«У листі, якого Святіший Отець надіслав нам через ватиканський Державний Секретаріат, підтверджується, що датою урочистості призначено 5 листопада 2016 року. Місцем проведення богослуження буде площа перед катедральним собором Святого Стефана у Шкодері. Обряд беатифікації очолить Префект Конгрегації в справах святих кардинал Анджело Амато», – йдеться у повідомленні албанського ієрарха, який додає: «Цим проголошенням ми виконали всі формальні вимоги. Тепер же від нас вимагається підвестися та приготуватися до їх вшанування нашим святом духовного ликування».

«Як архиєпископ, що разом з командою Церковного трибуналу, якій складаю подяку, провадив цей канонічний процес, як архиєпископ місця, в якому буде відслужена беатифікаційна Свята Меса, від імені Єпископської Конференції Албанії закликаю вас гідно відзначити цей історичний момент для Церкви і народу», – заохочує вірних Високопреосвященніший Анджело Массафра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.