Відома дата беатифікації «Албанських мучеників»

Високопреосвященніший Анджело Массафра, Архиєпископ Шкодеру-Пулту, повідомив про те, що встановлено дату беатифікації архиєпископа Вінценца Преннуші та 37 співтоваришів, які загинули мученицькою смертю в часи комуністичного режиму в Албанії. Як ми вже повідомляли, декрет про визнання мучеництва Папа Франциск затвердив 26 квітня 2016 року.

«У листі, якого Святіший Отець надіслав нам через ватиканський Державний Секретаріат, підтверджується, що датою урочистості призначено 5 листопада 2016 року. Місцем проведення богослуження буде площа перед катедральним собором Святого Стефана у Шкодері. Обряд беатифікації очолить Префект Конгрегації в справах святих кардинал Анджело Амато», – йдеться у повідомленні албанського ієрарха, який додає: «Цим проголошенням ми виконали всі формальні вимоги. Тепер же від нас вимагається підвестися та приготуватися до їх вшанування нашим святом духовного ликування».

«Як архиєпископ, що разом з командою Церковного трибуналу, якій складаю подяку, провадив цей канонічний процес, як архиєпископ місця, в якому буде відслужена беатифікаційна Свята Меса, від імені Єпископської Конференції Албанії закликаю вас гідно відзначити цей історичний момент для Церкви і народу», – заохочує вірних Високопреосвященніший Анджело Массафра.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh