Авторські статтіТехно

Стало відомо чи призведе виверження вулкану Єллоустон до «кінця світу»

Вчені на сторінках наукового журналу BusinessInsider поділилися інформацією про те, що ж станеться з нашою планетою в результаті виверження вулкана Єллоустон. Геологи повідомили, що в разі, якщо цей процес все-таки відбудеться, то почнеться глобальне похолодання і все живе в радіусі 800 кілометрів від вулкану загине.

Вулкан Єллоустон є одним з найбільших на нашій планеті. Вчені вважають, що за всю історію свого існування він вивергався триччі. При цьому, багато жителів вважають, що цей процес повторитися найближчим часом. Останнє, третє, виверження завдало великої шкоди навколишній природі, повністю змінився ландшафт і клімат. Фахівці вважають, що наступне виверження відбудеться приблизно через 300 тисяч років, тому що за 2,1 мільйона років він вже встиг тричі накрити землю попелом лави.

Вчені відразу ж спростовують інформацію про те, що після виверження можливий «кінець світу». Так, наслідки будуть глобальними, але не такого світового масштабу, запевняють фахівці. Якщо таке станеться, то попіл створить газові хмари, які будуть відбивати сонячні промені, а це в свою чергу призведе до похолодання в усьому світі. Сама ж лава зможе знищити навколишню місцевість у радіусі 800 кілометрів. Вчені підрахували, що ймовірність виверження становить 0,00014 відсотків в рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України