Життя

Відношення знаків Зодіаку до сім’ї та родинних зв’язків

Як ставляться до сімейних цінностей представники різних знаків Зодіаку? Давайте розберемося

Для абсолютної більшості людей сім’я – одна з найголовніших цінностей. Однак не всі сприймають родинні звязки як щось сокровенне і святе. Поки одні по крупицях збирають своє генеалогічне древо, інші зовсім не бачать необхідності в тому, щоб пам ” ятати своїх предків і формувати сімейні підвалини. Цікаво, а як ставляться до сімейних цінностей представники різних знаків Зодіаку? Давайте розберемося.

Овен

Овен шанобливо ставитися до сім’ї і шанує своє коріння, хоча, будучи індивідуалістом, з молодості створює власну сім’ю і всі рішення приймає сам, не прагнучи отримати схвалення батьків. Близькі люди відзначають запальний характер Овна і його різкість, з якою їм, бува, доводитися миритися. Але ця людина компенсує свою агресію турботою про рідних. Саме Овен вирішує найскладніші завдання, які встають перед родичами. Він все зробить сам, а якщо не вийде, то про все домовиться і за все заплатити. До того ж для близьких людей Овен – справжній мотиватор і приклад для наслідування.

Телець

Тельці люблять свій дім і свою сім’ю. Саме в колі близьких людей, які по вихідним і святковим дням збираються за сімейним столом, Телець відчуває себе по-справжньому щасливим. Якщо до цього у родичів не було традицією збиратися всім разом, ставши дорослим, Телець обов’язково заведе її. Керовані Венерою особистості, як правило, закриті, а тому повністю розслабитися і обговорити особисті проблеми Телець може тільки зі своєю сім’єю: батьками, дітьми або другою половинкою. Перед ними ж Телець може похвалитися своїми кулінарними талантами, які не стане демонструвати всім підряд.

Близнюки

Представники знаку Близнюки лише з вигляду здаються поверхневими і несерйозними. До своєї сім’ї вони ставляться з величезною турботою і ревного захищають близьких людей від нападок з боку. Близнюк виправдає будь-які гріхи своїх братів і сестер, і всім буде доводити, що його сім’я найкраща. До речі, улюблені люди знають про таку турботу і відносяться до Близнюка з особливою повагою. Навіть якщо представник цього знака не є главою сім’ї, до його думки завжди прислухаються, а його прохання виконуються в один момент. І найголовніше, Близнюк ніколи не втомлюється від прохань батьків, дітей, братів чи сестер. Кожен знає про цей факт і всі поспішають за допомогою саме до Близнюка.

Рак

Раки відомі своєю турботою про оточуючих, а вже про улюблених людей смороду готові піклуватися днями і ночами. Ці особини зазвичай не є здобувачами в сім’ї, проте вони звалюють на себе функцію опіки. Насамперед, Рак є опікуном для найменших і найстарших. Якщо в сім’ї декілька дітей, доглядати стареньких батьків буде саме Рак. Він же є і найкращою за няньку, як для своїх дітей, так і для племінників. Не дивно, що саме Раки стають хранителями сімейних традицій, саме в них зберігатися карта з генеалогічним древом і найбільш пам’ятні сімейні фотографії.

Лев

Лева можна назвати найбільш яскравим, і в той час самим вимогливим членом сім’ї. У нього все має бути найкращим — кращий будинок, краща друга половинка, кращі діти і найкраща кар’єра. І в цих аспектах вони готові змагатися буквально з усіма — зі своїми батьками, братами та сестрами. Льву важливо не тільки мати все найкраще, йому життєво необхідно, щоб оточуючі захоплювалися його досягненнями, і близькі люди першими оцінювали успіхи Лева. Якщо ж цього не робити, Лев почне дистанціюватися від таких родичів. Загалом, Левам необхідно навчитися бути щасливими в колі своєї сім’ї незалежно від власних амбіцій і досягнення.

Діва

Діви за природою своєю скупі на емоції, а тому близькі люди рідко відчувають тепло з боку представника цього знака. Родичів здається, що Діва виконує свої подружні або батьківські обов’язки без особливого бажання, тільки з почуття обов’язку. Однак це просто особливості характеру Діви. Ці особистості досить суворі з близькими людьми, особливо коли справа стосується виконання своїх обов’язків і підтримання порядку в домі. В душі ж вони люблять свою сім’я ю не менше, ніж представники інших знаків Зодіаку. Просто вони щиро вважають, що щеплені якості допоможуть їх близьким у подальшому житті.

Ваги

Терези — це своєрідний «голуб миру», а значити чудовий комунікатор і миротворець. І краще всього ці якості виявляються серед найбільш близьких людей. Особистості, керовані Сатурном, просто створені для того, щоб мирити близьких і згладжувати будь-які конфлікти, а тому при будь-якій спірній ситуації всі поспішають саме до Ваг. Правда, деякі домочадці, знаючий спокійний характер Ваг, так і норовлять сісти їм на шию, але тут Терезам слід навчитися проявляти характер. В іншому ж рідні та близькі обожнюють проводити час саме в компанії Ваг, адже це ерудована людина, яка знає багато цікавих історії, і завжди знайде, чим зайняти себе та оточуючих.

Скорпіон

Ця людина створює чимало проблем сім’ї. З дитинства батьки і близькі люди постійно витягують Скорпіона з халеп, в які тією потрапляє з вини свого різкого характеру. Ставши дорослішою представники даного знаку трохи заспокоюються. Створивши сім’ю, гуляка і ловелас Скорпіон стає вірним сім’янином і навіть не думає про зраду, так як всім серцем любити своїх рідних. Однак і тут не обходиться без перегинів. Скорпіон дуже ревнивий і постійно намагається відшукати «скелет у шафі» у кожного свого родича. При цьому свою рідню Скорпіон ніколи не кидає в біді, особливо якщо це стосується стареньких батьків.

Стрілець

Стрілець, безумовно, любити своїх рідних, однак виявляється це тільки в хвилини, коли представнику даного знака потрібна допомога і підтримка. Коли у цієї людини все добре, вдома він з’єднання являється тільки при великій необхідності. Решту часу займають друзі і особисті справи, які, найчастіше, пов’язані з роз’ясненнями їздами і подорожами. Стрілець не любити сидіти на місці і це ускладнює близьке спілкування з рідними людьми. Зате з цією людиною завжди весело. Він легкий на підйом і завжди організовує для сім’ї виїзд на пікнік або гучну вечірку з нагоди чергового свята. У будь-якому випадку Стрільці люблять свою рідню і за першим покликом поспішать на допомогу, та ще й підключати всі свої зв’язки, якщо буде потрібно.

Козеріг

Керовані Сатурном особистості дуже відповідально підходять до створення сім’ї, а тому не поспішають вступати в шлюб і народжувати дітей, поки самі не стануть на ноги. І сім’я для них це, насамперед, відповідальність. Напевно, тому своїх дітей Козероги виховують в строгості, а в питаннях сім’ї та відносин досить вимогливі, тверді і послідовні. У тієї ж годину, близькі люди Козерога знають, що ця людина постійно думає і дбає про них, навіть на шкоду своїм часом і своїм інтересам. При цьому слід пам ” ятати, що Козеріг у своїй родині – незаперечний авторитет, з яким рахуються і чиї рішення не обговорюються.

Водолій

Відверто кажучи, Водолії не надто прив’язана пов’язані до сім’ї. Ці люди категорично відкидають будь-яке примушування, а тому в штики сприймають спроби командувати ними і примушувати до якихось дій. Десь в глибині душі вони, звичайно ж, люблять своїх рідних, а піклуватися про них точно не мають наміру. Це вільні особистості, які вище родинних зв’язків надавати справжню дружбу. Якщо батьки, діти або друга половинка стані Водолію іншому, цей союз буде не розірвати. Але якщо родинний зв’язок буде закріплена на папері, а розуміння між людьми не буде, Водолій просто дистанціюється від таких відносин.

Риби

У Риб своєрідне поняття сім’ї. Вони, звичайно ж, обожнюють своїх рідних і з кожним домочадцям налагоджують чуттєвий контакт. Але у випадку, коли сім’я розростається за рахунок онуків, невісток чи діверів, Риби і легко впускають у свою велику батьківщину. Причому ставлення до невістки буде точно таким же, як його ставлення до сина, без будь-яких відмінностей. Можна сказати, що Риби вибудовують відносини не по родовій приналежності, а по схожості інтересів і особистим симпатіям. Можливо, це навіть плюс, адже Риби ніколи не втручаються в сімейні конфлікти своїх дітей. Проте близькі люди можуть ревного ставитися до того, що Риби не виділяють їх, і не ставляться до них максимально трепетно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України