Вартість оренди житла у австрійських містах в порівнянні: Форарльберг обганяє Відень і Зальцбург

Після збільшення на 11 відсотків протягом року орендна плата в Форарльбергу тепер в середньому становить 14 євро за квадратний метр — у Відні, Тиролі і Зальцбурзі орендна плата в розмірі 13,70 євро за квадратний метр. Це показав недавній аналіз на сайті immowelt.at.

Причиною такого високого місця в рейтингу оренди в Форарльбергу є те, що орендна плата сильно збільшилася саме з 2017 по 2018 рік: хороша економічна ситуація залучає все більше і більше людей. В самій провінції Форарльберг скоро буде вже 400 000 жителів. В даний час пропозиція не може задовольнити збільшений попит, особливо в таких містах, як Дорнбірн або Блуденц.

Навіть процвітаюча столиця Відень не може конкурувати з такими ривками у вартості. У Відні орендна плата збільшилася на 5 відсотків за той ж період. Як наслідок постійного припливу і зростаючого попиту, в столиці триває будівельний бум протягом багатьох років. Із-за великої кількості новобудов, квартири можна знайте за помірними цінами на околиці.

Рік тому Зальцбург був найдорожчою федеральною землею для орендарів, а тепер, після підвищення всього на 4 відсотки, він знаходиться на одному рівні цін з Віднем. Оренда квартир та будинків в даний час вартує 13,70 євро за квадратний метр. Ті ж медіанні ціни також називаються в Тіролі. Обидві федеральні землі характеризуються високою якістю життя і найнижчим рівнем безробіття в Австрії.

У той час як найдорожча оренда в західних федеральних землях, схід, за винятком Відня, є найдешевшим. Найдешевші об’єкти оренди пропонуються в Бургенланді. Квадратний метр там вартує в середньому 7,90 євро. На додаток до численних існуючих квартир на ринок виходить все більше нових будівель. Вони все ще дуже дешеві порівняно з іншими землями.

Фото:pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh