Новини з Австрії

Вартість оренди житла у австрійських містах в порівнянні: Форарльберг обганяє Відень і Зальцбург

Після збільшення на 11 відсотків протягом року орендна плата в Форарльбергу тепер в середньому становить 14 євро за квадратний метр — у Відні, Тиролі і Зальцбурзі орендна плата в розмірі 13,70 євро за квадратний метр. Це показав недавній аналіз на сайті immowelt.at.

Причиною такого високого місця в рейтингу оренди в Форарльбергу є те, що орендна плата сильно збільшилася саме з 2017 по 2018 рік: хороша економічна ситуація залучає все більше і більше людей. В самій провінції Форарльберг скоро буде вже 400 000 жителів. В даний час пропозиція не може задовольнити збільшений попит, особливо в таких містах, як Дорнбірн або Блуденц.

Навіть процвітаюча столиця Відень не може конкурувати з такими ривками у вартості. У Відні орендна плата збільшилася на 5 відсотків за той ж період. Як наслідок постійного припливу і зростаючого попиту, в столиці триває будівельний бум протягом багатьох років. Із-за великої кількості новобудов, квартири можна знайте за помірними цінами на околиці.

Стоимость аренды жилья в сравнении: Форарльберг обгоняет Вену и Зальцбург!

Рік тому Зальцбург був найдорожчою федеральною землею для орендарів, а тепер, після підвищення всього на 4 відсотки, він знаходиться на одному рівні цін з Віднем. Оренда квартир та будинків в даний час вартує 13,70 євро за квадратний метр. Ті ж медіанні ціни також називаються в Тіролі. Обидві федеральні землі характеризуються високою якістю життя і найнижчим рівнем безробіття в Австрії.

У той час як найдорожча оренда в західних федеральних землях, схід, за винятком Відня, є найдешевшим. Найдешевші об’єкти оренди пропонуються в Бургенланді. Квадратний метр там вартує в середньому 7,90 євро. На додаток до численних існуючих квартир на ринок виходить все більше нових будівель. Вони все ще дуже дешеві порівняно з іншими землями.

Фото:pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України