Техно

Відкритий вид стародавньої акули назвали в честь класичної відеоігри Galaga

Американським палеонтологам не відмовиш у почутті гумору та ностальгії за першим комп’ютерним іграми початку 90-х років.

Відкритий вид стародавньої акули назвали в честь класичної відеоігри Galaga. Таким чином, вчені провели паралель між будовою зубів гігантів Юрського періоду, який назвали Galagadon nordquistae і давно відкритим мегаладоном. Судячи зі звіту, знайдені останки характерні більше для прісноводних хижаків, поступаються розмірами своїм океанським родичів, проте будова зубів може викликати у людини необізнаної острах. Вони здатні нести цілий букет функцій, живлення від дрібної морської фауною, до захисту вигляду за допомогою надзвичайно гострих різців.

Варто зауважити, що експедиція американських вчених з’єднання явилася найбільш плідною за останні десятмліття. Крім відкриття Galagadon nordquistae, що вже саме по собі, є науковою сенсацією, палеонтологи знайшли прекрасно збережені скелети хрящових риб класу Myledaphus pustulosus і Lonchidion selachos. Сенсаційний звіт опублікований в спеціалізованому виданні і в даний момент вивчається експертною комісією Міжнародної Асоціації палеонтології.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України