Відійшов до Господа отець Людвік Камілевський

21 січня, на 73 році життя, в Луцьку в лікарні, помер отець прелат Людвік Камілевський.
У вівторок, 22 січня,  о 12 годині – заупокійна Свята Меса в Луцькій катедрі. 
До храму св. Вацлава, в Житомирі, тіло отця буде привезено на 19 годину, де буде вечірня за душу спочилого отця Людвіка. 
В середу, 23 січня, о 12 годині – Свята Меса в храмі св. Вацлава, де служив останні роки отець Людвік. Після чого, труна з тілом отця буде перевезена до Полонного.  
Похоронна Служба буде  24  січня, о 12 год. в Полонному
Молімося про вічний спокій для його душі.
 
Коротка інформація про отця Людвіка Камілевського:

21 січня, на 73 році життя, в Луцькій лікарні, помер отець прелат Людвік Камілевський.
У вівторок, 22 січня, о 12 годині – заупокійна Свята Меса в Луцькій катедрі.

До храму св. Вацлава, в Житомирі, тіло отця буде привезено на 19.00 годину, де буде вечірня за померлого отця Людвіка.

В середу, 23 січня, о 12 годині – Свята Меса в храмі св. Вацлава, де служив останні роки отець Людвік. Після чого, труна з тілом отця буде перевезена до Полонного.

Похоронна Служба, яку очолить Львівській Митрополит Мечислав Мокшицький, буде 24 січня, о 12 год. в Полонному.

Лю́двік Каміле́вський (*25 серпня 1946, Андреєвка) – римо-католицький священик. Народився 25 серпня 1946 р. в селі Андріївка, Шортандинського району, Акмолінської області в Казахстані. Ієрейські свячення отримав в 1974 р. в Ризі.

У 1974—1991 рр. вікарій у Митрополичій Базиліці у Львові. У добу «перестройки» і на початку 90-х років XX ст. заслужений у справі повернення численних костелів для потреб релігійного культу у Львівській і Волинській областях.

У 1991—1999 роках настоятель, а в 1991—2000 рр. декан у Луцьку на Волині; добився повернення катедри Св. Трійці й Св. Апостолів Петра і Павла, а також чисельних костелів на Волині, зокрема, відомої Колегіати в Олиці для вірних латинського обряду. Має великі заслуги в ділі відродження Католицької Церкви на Волині. У 1999—2000 рр. настоятель парафії Ківерці біля Луцька. Від 2000 р. працює в Києво-Житомирській дієцезії. Протягом року був парохом катедрального костелу Св. Софії в Житомирі. Нині настоятель парафії Св. Вацлава в цьому місті.

Займається реконструкцією цього парафіяльного храму, який був перебудований на консервний завод. Декан Житомирського деканату, який охоплює 15 парафій. Удостоєний гідності капелана Святішого Отця і ґремяльного каноніка Митрополичої Капітули у Львові. Прелат, капелан Його Преосвященства.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh