Відео на якому маленьке цуценя повторює півнячий крик здивувало мережу

І це зайвий доказ того, що у собак відмінний слух.

Діти вбирають навколишній світ як губка і часто повторюють за дорослими їх дії, манери та поведінку. Навчившись говорити, діти починають копіювати слова, манеру розмовляти і цілі фрази. Але виявляється, така поведінка нормальна і для дитинчат тварин: у цьому відео маленький щеня повторює півнячий крик з дивовижною точністю. І це зайвій доказ того, що у собак відмінний слух, інформує Ukr.Media.

Діти дуже спостережливі, часто діти копіюють батьків, їм передається навіть жестикуляція. нерідко батьки з подивом виявляють, що, крім зовнішньої схожості, з’єднання єднання являється і схожість у психологічних дрібницях: манера спілкування по телефону, з іншими людьми, раптові реакції на різні події життя. Цей механізм задуманий природою невипадково — через наслідування відбувається процес навчання. Дитина може з цікавістю спостерігати, коли батьки роблять якісь прості речі — гладять речі, міють посуд або чистять зуби. Так у неї з’єднання єднання являється простір для навчання тім же навичкам.

У дикій природі навчання у батьків і повтор дій — це запорука виживання. Мама завжди супроводжує своїх дитинчат, і вони спостерігають за тим, як вона полює і добуває їжу, які шляхи вибирає і як взаємодіє з іншими тваринами. На ставку дитинчата завжди пливуть зграйкою за качкою, біля ведмедиці або левиці завжди йдуть її діти. Підростаючи, тварини відокремлюються від батьків і починають своє самостійне життя, де вони застосовують всі отримані навички, а також відкривають щось своє. Батьки виконали своє завдання — витворили нове потомство, яке навчили жити в дикій природі.

У цьому відео маленьке щеня тільки відкриває для себе навколишній світ: мами поруч немає, і він прислухається до того, що відбувається навколо. Він ще не розуміє, що звук півнячого крику не властивий собаці, але з разючою точністю копіює його. Вже пізніше він почне гавкати, але поки смішно копіює інших тварин.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh