Дана Ярова: “Хлопці, він дійсно не розуміє що зливає Україну, і за цим буде громадянська війна?”

Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено

А тепер дивіться, зайчики мої.

Якщо ви не можете скласти пазлик, я незважаючи на відсутність часу просто не маю морального права не розкласти його для вас, якщо не дійшло.

Трохи історії.

У червні 2014 року в Зеленополье був розстріляний табір наших військових вночі градами. Загинула величезна кількість людей. Тоді було багато питанням, чому не окопалися, чому не було бліндажів, чому в наметах в чистому полі. Я безпосередньо у спілкуванні з дивом вижили тоді учасниками тих подій намагалася розібратися чому.

Вони мені відповідали тільки одне: « Дана, ти не розумієш, ми ще ввечері по дружньому спілкувалися з російськими погранцами». Один із загиблих, не згадаю зараз прізвище, але генерал, який пройшов Афганістан навіть спілкувався зі своїм товаришем по службі по Афганістану по рації, кажуть, жартували, сміялися. А вночі… Вночі табір просто випалили. Коли вирушила колона з рештою вижили і тілами з Зеленополья, її розстріляли ще раз.

Іловайськ. Якщо для когось секрет, що узгодження зеленого коридору було між генеральним штабом РФ і генеральним штабом України, то ще раз повторю. Воно було саме так. І що сталося? Колону розстріляли просто в упор. 400 загиблих. Їх спалили живцем.

А тепер сьогодення. За моїми спостереженнями Петро Олексійович занурився в теплу ванну де-то в 2016 році, може 2017-м. Зеленський, вісь зараз без наїздів, з неї не вилазив. І вилазити не збирається. Вчорашні законопроекти, які штампувалися і без всяких процедур реєструвалися якщо їх проаналізувати, навіть не дуже глибоко а поверхово, нам чітко показують, що мова йде не про обмін моряків за рішенням міжнародного суду. Наявність інших прізвищ, в тому числі Сенцова, нам говорити про ті, що міняють щось дуже серйозне.

Вісь перелік законопроектів, мені здається назви яких говорять самі за себе:

Проект Закону про недопущення кримінальної переслідування, притягнений до кримінальної відповідальності та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської області.

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України ( щодо створення та функціонування вільної економічної зони «Донбас»

Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської області

Проект Закону про мови в Україні

Проект закону про прийняття заходів щодо відновлення банківської системи та грошових переказів в окремих районах Луганської та Донецької області.

Проект Постанови про відновлення соціально-економічних зав’язків в окремих районах Донецької та Луганської області з метою захисту прав і свобод громадян Украйни, що проживають на цих теріторіях.

Проект Закону про надання допомоги в окремих районах Донецької та Луганської області.

Проект Постанови про звернення ВР до президента України щодо « зняття блокади Донбасу»- припинення економічної, енергетичної та транспортної блокади.

Не склався ще пазлик? Ні?

Я знаю ще деяку інформацію, так склалося що цю ніч мало хто спар, і багато були на зв’язку, є ще умови, альо так як вони ще ніде не задокументовано, я не хочу про них писати-там вже повірте теж нічорта хорошого. Так від всю ніч я задавала тільки одне питання: “хлопці, він дійсно не розуміє що зливає Україну, і за цим буде громадянська війна?”

Мені відповідали різні люди тільки одне: “ні, не розуміє”

Так ось тепер у мене велике прохання до оточення Володимирові. Володя, вилазь з теплої ванни, поклич Муженко, Турчинова, Порошенко, всіх тих, кого не один раз обманювала росія, і вислухай їх. Тому як, яким бі месією тобі б не хотілося бути, там ворог. Дуже хитрий і підступний. Який сидячи з тобою за столом переговорів буде в цей час вбивати громадян твоєї країни, а може і тобі кулю в лоб пустити. Поцікався, що було при виході наших військ з Дебальцеве. Муженко дуже добре цю історію знає. Вилазь з теплої ванни, та сувора дійсність і її не хочеться приймати, але вона така вже 5 років. Інакше ти реально можеш отримати не світ, а громадянську війну. Тому що складання нових територій України, що тобі не пробачать дуже багато людей. Мілітаризованих людей, які вміють стріляти і вбивати. Поцікався про ступінь мілітаризації України.

Якщо після всього розжованого , так нічого не дійде, я умиваю руки. Ще більше розжувати я не можу.

І репрстите друзі, може дійде.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh