Авторські статті

Дана Ярова: “Хлопці, він дійсно не розуміє що зливає Україну, і за цим буде громадянська війна?”

Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено

А тепер дивіться, зайчики мої.

Якщо ви не можете скласти пазлик, я незважаючи на відсутність часу просто не маю морального права не розкласти його для вас, якщо не дійшло.

Трохи історії.

У червні 2014 року в Зеленополье був розстріляний табір наших військових вночі градами. Загинула величезна кількість людей. Тоді було багато питанням, чому не окопалися, чому не було бліндажів, чому в наметах в чистому полі. Я безпосередньо у спілкуванні з дивом вижили тоді учасниками тих подій намагалася розібратися чому.

Вони мені відповідали тільки одне: « Дана, ти не розумієш, ми ще ввечері по дружньому спілкувалися з російськими погранцами». Один із загиблих, не згадаю зараз прізвище, але генерал, який пройшов Афганістан навіть спілкувався зі своїм товаришем по службі по Афганістану по рації, кажуть, жартували, сміялися. А вночі… Вночі табір просто випалили. Коли вирушила колона з рештою вижили і тілами з Зеленополья, її розстріляли ще раз.

Іловайськ. Якщо для когось секрет, що узгодження зеленого коридору було між генеральним штабом РФ і генеральним штабом України, то ще раз повторю. Воно було саме так. І що сталося? Колону розстріляли просто в упор. 400 загиблих. Їх спалили живцем.

А тепер сьогодення. За моїми спостереженнями Петро Олексійович занурився в теплу ванну де-то в 2016 році, може 2017-м. Зеленський, вісь зараз без наїздів, з неї не вилазив. І вилазити не збирається. Вчорашні законопроекти, які штампувалися і без всяких процедур реєструвалися якщо їх проаналізувати, навіть не дуже глибоко а поверхово, нам чітко показують, що мова йде не про обмін моряків за рішенням міжнародного суду. Наявність інших прізвищ, в тому числі Сенцова, нам говорити про ті, що міняють щось дуже серйозне.

Вісь перелік законопроектів, мені здається назви яких говорять самі за себе:

Проект Закону про недопущення кримінальної переслідування, притягнений до кримінальної відповідальності та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської області.

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України ( щодо створення та функціонування вільної економічної зони «Донбас»

Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської області

Проект Закону про мови в Україні

Проект закону про прийняття заходів щодо відновлення банківської системи та грошових переказів в окремих районах Луганської та Донецької області.

Проект Постанови про відновлення соціально-економічних зав’язків в окремих районах Донецької та Луганської області з метою захисту прав і свобод громадян Украйни, що проживають на цих теріторіях.

Проект Закону про надання допомоги в окремих районах Донецької та Луганської області.

Проект Постанови про звернення ВР до президента України щодо « зняття блокади Донбасу»- припинення економічної, енергетичної та транспортної блокади.

Не склався ще пазлик? Ні?

Я знаю ще деяку інформацію, так склалося що цю ніч мало хто спар, і багато були на зв’язку, є ще умови, альо так як вони ще ніде не задокументовано, я не хочу про них писати-там вже повірте теж нічорта хорошого. Так від всю ніч я задавала тільки одне питання: “хлопці, він дійсно не розуміє що зливає Україну, і за цим буде громадянська війна?”

Мені відповідали різні люди тільки одне: “ні, не розуміє”

Так ось тепер у мене велике прохання до оточення Володимирові. Володя, вилазь з теплої ванни, поклич Муженко, Турчинова, Порошенко, всіх тих, кого не один раз обманювала росія, і вислухай їх. Тому як, яким бі месією тобі б не хотілося бути, там ворог. Дуже хитрий і підступний. Який сидячи з тобою за столом переговорів буде в цей час вбивати громадян твоєї країни, а може і тобі кулю в лоб пустити. Поцікався, що було при виході наших військ з Дебальцеве. Муженко дуже добре цю історію знає. Вилазь з теплої ванни, та сувора дійсність і її не хочеться приймати, але вона така вже 5 років. Інакше ти реально можеш отримати не світ, а громадянську війну. Тому що складання нових територій України, що тобі не пробачать дуже багато людей. Мілітаризованих людей, які вміють стріляти і вбивати. Поцікався про ступінь мілітаризації України.

Якщо після всього розжованого , так нічого не дійде, я умиваю руки. Ще більше розжувати я не можу.

І репрстите друзі, може дійде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України