І це зайвий доказ того, що у собак відмінний слух.
Діти вбирають навколишній світ як губка і часто повторюють за дорослими їх дії, манери та поведінку. Навчившись говорити, діти починають копіювати слова, манеру розмовляти і цілі фрази. Але виявляється, така поведінка нормальна і для дитинчат тварин: у цьому відео маленький щеня повторює півнячий крик з дивовижною точністю. І це зайвій доказ того, що у собак відмінний слух, інформує Ukr.Media.
Діти дуже спостережливі, часто діти копіюють батьків, їм передається навіть жестикуляція. нерідко батьки з подивом виявляють, що, крім зовнішньої схожості, з’єднання єднання являється і схожість у психологічних дрібницях: манера спілкування по телефону, з іншими людьми, раптові реакції на різні події життя. Цей механізм задуманий природою невипадково — через наслідування відбувається процес навчання. Дитина може з цікавістю спостерігати, коли батьки роблять якісь прості речі — гладять речі, міють посуд або чистять зуби. Так у неї з’єднання єднання являється простір для навчання тім же навичкам.
У дикій природі навчання у батьків і повтор дій — це запорука виживання. Мама завжди супроводжує своїх дитинчат, і вони спостерігають за тим, як вона полює і добуває їжу, які шляхи вибирає і як взаємодіє з іншими тваринами. На ставку дитинчата завжди пливуть зграйкою за качкою, біля ведмедиці або левиці завжди йдуть її діти. Підростаючи, тварини відокремлюються від батьків і починають своє самостійне життя, де вони застосовують всі отримані навички, а також відкривають щось своє. Батьки виконали своє завдання — витворили нове потомство, яке навчили жити в дикій природі.
У цьому відео маленьке щеня тільки відкриває для себе навколишній світ: мами поруч немає, і він прислухається до того, що відбувається навколо. Він ще не розуміє, що звук півнячого крику не властивий собаці, але з разючою точністю копіює його. Вже пізніше він почне гавкати, але поки смішно копіює інших тварин.