Новини з Австрії

Віденський аеропорт встановлює нові рекорди за кількістю конфіскованої контрабанди

Віденський аеропорт може записати новий, сумний рекорд у першій половині 2019 року. У цілому за цей час конфісковано 1,7 мільйона сигарет, незаконно ввезених контрабандою через повітряний простір в столицю. Це більше, ніж наприклад за весь 2015 рік, коли було конфісковано 1,5 мільйона.

Тільки в 2017 і 2018 роках були досягнуті нові рекордні позначки — близько 2,9 мільйона сигарет кожен рік, і максимум, швидше, може бути знову перевищений. Велика кількість вилучень не обов’язково є негативним показником , оскільки це також говорити про чудову роботу, яку працівники митниці проводять в аеропорту Швехат день за днем. І це як раз підкреслює міністр фінансів Едуард Мюллер: «Я вітаю митників за їх успіхи у боротьбі з нелегальною контрабандою сигарет». Тим не менше, все ж залишається гіркій присмак.
Адже віденський аеропорт все частіше використовується злочинцями не тільки для транзиту, але і в якості пункту призначення. Тому сигарети, більшість з яких надходять з Вірменії, Росії або України, більше не відправляються в інші країни, а призначені для незаконного перепродаж в країні.

Крім Відня, метою чорного ринку є Мадрид, Барселона, Ліон, Копенгаген, Мілан, Варшава і Брюссель. У будь-якому випадку, не рекомендується вживати нелегально ввезений тютюн. Оскільки їх часто голосові під сумнів, інгредієнти часто невідомі, а іноді і небезпечні.

Фото: BMF/Zollam

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.