Віденський аеропорт встановлює нові рекорди за кількістю конфіскованої контрабанди

Віденський аеропорт може записати новий, сумний рекорд у першій половині 2019 року. У цілому за цей час конфісковано 1,7 мільйона сигарет, незаконно ввезених контрабандою через повітряний простір в столицю. Це більше, ніж наприклад за весь 2015 рік, коли було конфісковано 1,5 мільйона.

Тільки в 2017 і 2018 роках були досягнуті нові рекордні позначки — близько 2,9 мільйона сигарет кожен рік, і максимум, швидше, може бути знову перевищений. Велика кількість вилучень не обов’язково є негативним показником , оскільки це також говорити про чудову роботу, яку працівники митниці проводять в аеропорту Швехат день за днем. І це як раз підкреслює міністр фінансів Едуард Мюллер: «Я вітаю митників за їх успіхи у боротьбі з нелегальною контрабандою сигарет». Тим не менше, все ж залишається гіркій присмак.
Адже віденський аеропорт все частіше використовується злочинцями не тільки для транзиту, але і в якості пункту призначення. Тому сигарети, більшість з яких надходять з Вірменії, Росії або України, більше не відправляються в інші країни, а призначені для незаконного перепродаж в країні.

Крім Відня, метою чорного ринку є Мадрид, Барселона, Ліон, Копенгаген, Мілан, Варшава і Брюссель. У будь-якому випадку, не рекомендується вживати нелегально ввезений тютюн. Оскільки їх часто голосові під сумнів, інгредієнти часто невідомі, а іноді і небезпечні.

Фото: BMF/Zollam

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh