Новини з Австрії

Відень закриє дві тестові станції, аеропорти Австрії готові то тестування подорожуючих з Іспанії, Нідерландів і Кіпру

В даний час в Австрії налічується 7 123 активних випадків коронавируса (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 29,0. Видужала 634 914. У лікарнях перебуває 85 людина, 32 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 531. вакциновано 5 247 185 осіб (66,41%). 55,48% населення Австрії вже має повний захист.

Аеропорти Відня, Граца і Інсбрука готові до тестування пасажирів які прибувають з Іспанії, Нідерландів і Кіпру. Відповідна постанова уряду очікується на цьому тижні, і незабаром почнуться випробування ПЛР. Тест буде обов’язковим тільки для репатріантів, які прибувають прямим рейсом з Іспанії, Кіпру або Нідерландів і не пройшли повну імунізацію або не мають негативний результат ПЛР. Тест слід зробити в аеропорту.

Місто Відень закриє дві тестові станції в кінці тижня. Це пункт на стадіоні Ferry Dusika і станції Walk-In і Drive-In Schönbrunn. Таким чином, по всьому місту залишаються ще вісім тестових вулиць і 16 місць для тестів з полосканням горла (Gurgelboxen). У порівнянні з весною кількість проведених експрес-тестів на антигени зменшилася на 50 відсотків. «Причина – зростаюче охоплення вакцинацією і підвищений попит на тести ПЦР», – йдеться в повідомленні влади міста.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 29. Цей показник як і раніше найвищий в Зальцбурзі (58, 5) і Відні (39,7). Найнижчий показник у Бургенланде (13,9) і Нижньої Австрії (17,8).

Фото: AP

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України