Новини з Австрії

Погода в Австрії: жара 34 градуса і сильні грози до кінця тижня

Стовпчик термометра може в найближчі дні піднятися до 34 градусів, але зі спекою до Австрії наближаються і найсильніші грози

У середу ще збережеться легка хмарність, особливо на північній стороні Альп, і з ранку пройдуть зливові дощі. Вранці погода на час заспокоїться і вийде сонце, але протягом дня з заходу знову поширюються зливи і грози. Від Клагенфуртської впадини до Бургенланда буде сонячно з невеликими грозами. Залежно від появи сонця температура від 21 до 33 градусів.

У четвер погода приємніша, особливо вранці повсюдно буде світити сонце

Однак протягом дня в горах утворюються купчасті хмари, а вдень – місцеві теплі грози. Вночі на заході схильність до гроз посилиться. Температура від 23 до 32 градусів на сході і півдні.

У п’ятницю на заході з ранку йдуть сильні дощі, від Зальцбурга до Північного Бургенланда і у Верхній Карінтії

Зливи знову будуть супроводжуватися сильними грозами. Максимальні значення термометра  становлять від 22 градусів в Форарльбергу до 34 градусів на південному сході Штирії.

Суббота, як правило, нестабільна, особливо на північній стороні Альп, з ранку часто йдуть дощі

Сонце буде всюди від Карінтії до Бургенланда, але потім протягом дня тут пройдуть сильні зливи та грози. Днем знову можливі сонячні перерви від Боденського озера до Верхньої Австрії. На північній стороні Альп дмуть помірні і різкі західні вітри і температура падає, з північного заходу на південний схід вона буде 18-29 градусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України