Духовне

16–19 вересня 2021 року Божого у місті Генічеську відбувалися реколекції для катехитів Донецького екзархату УГКЦ

Дні духовної віднови були приурочені до початку нового навчального року в катехитичних школах екзархату. Духовні науки провадив отець Максим Рябуха, СДБ.

Конференції були присвячені темі повноти людського життя з Богом, вміння шукати та знаходити тісний зв’язок із Творцем. Отець Максим наголосив, що сам Господь Ісус Христос заохочує нас до молитви та прагне моменту зустрічі з кожною людиною.

Катехити взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку звершив владика Меньок, екзарх Донецький УГКЦ.

Наприкінці Літургії єпископ вділив благословення на початок нового навчального року та звернувся до присутніх із словом, у якому закликав плекати катехитичне служіння, підкресливши, що катехизація – це виховання дітей у дусі християнської віри, завдяки якому зросте нове покоління вірних греко-католиків.

Голова катехитичної комісії Донецького екзархату Зіта Воробйова висловила подяку владиці Степану, отцеві Максиму та всім, хто долучився до організації та проведення днів духовної віднови, а також зазначила, що ця реколекційна зустріч катехитів покликана принести рясні плоди на ниві катехитичного служіння Церкви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України