Авторські статтіДуховне

У Львові відбулась чергова молитовна зустріч для працівників охорони здоров’я

2 квітня 2018 року, в понеділок Страсного тижня Великого Посту, у храмі св. свщмч. Йосафата (м. Львів, вул. Замарстинівська, 134А) відбулася зустріч працівників охорони здоров’я з о. Сергієм Білоконем, референтом у справах душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії.

Після вечірньої Літургії відбулось коротке розважання. Зокрема, усім присутнім було запропоновано порівняти страждання недужої людини зі стражданнями Спасителя, а також подивитись на наше відношення стосовно недужого: «Можемо бути для нього байдужим та жорстоким «натовпом», що невдовзі кричатиме: «розіпни»! І тоді на нас через недужого буде дивитись Страждаючий Христос. Або подивитись на недужого очима самого Ісуса Христа, Який співстраждає разом з кожним потребуючим – вибір полягає в особистому ставленні кожного з нас». Прикладом правильного ставлення до людських потреб є світла постать блж.свщмч. Миколая Чарнецького, який спочив у Бозі саме цього дня 1959 року. Після цього було відслужено молебень до цього великого сподвижника віри для потребуючих та хворих, а також уділено благословення миром,освяченим на мощах св.Миколая.

Наступна зустріч відбудеться в понеділок, 7 травня 2018 року, та розпочнеться в храмі св. свщмч. Йосафата о 18:00 з вечірньої Літургії.

Заохочуємо усіх працівників охорони здоров’я, та всіх тих, хто має потребу помолитись за власне здоров’я чи здоров’я своїх ближніх прийти на молитовну зустріч!

Повідомив о. Сергій Білоконь, референт у справах душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.