У Львові відбулась чергова молитовна зустріч для працівників охорони здоров’я

2 квітня 2018 року, в понеділок Страсного тижня Великого Посту, у храмі св. свщмч. Йосафата (м. Львів, вул. Замарстинівська, 134А) відбулася зустріч працівників охорони здоров’я з о. Сергієм Білоконем, референтом у справах душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії.

Після вечірньої Літургії відбулось коротке розважання. Зокрема, усім присутнім було запропоновано порівняти страждання недужої людини зі стражданнями Спасителя, а також подивитись на наше відношення стосовно недужого: «Можемо бути для нього байдужим та жорстоким «натовпом», що невдовзі кричатиме: «розіпни»! І тоді на нас через недужого буде дивитись Страждаючий Христос. Або подивитись на недужого очима самого Ісуса Христа, Який співстраждає разом з кожним потребуючим – вибір полягає в особистому ставленні кожного з нас». Прикладом правильного ставлення до людських потреб є світла постать блж.свщмч. Миколая Чарнецького, який спочив у Бозі саме цього дня 1959 року. Після цього було відслужено молебень до цього великого сподвижника віри для потребуючих та хворих, а також уділено благословення миром,освяченим на мощах св.Миколая.

Наступна зустріч відбудеться в понеділок, 7 травня 2018 року, та розпочнеться в храмі св. свщмч. Йосафата о 18:00 з вечірньої Літургії.

Заохочуємо усіх працівників охорони здоров’я, та всіх тих, хто має потребу помолитись за власне здоров’я чи здоров’я своїх ближніх прийти на молитовну зустріч!

Повідомив о. Сергій Білоконь, референт у справах душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh