Новини

Народна артистка України сподівається на отримання її дочкою російського громадянства (відео)

От неё такого не ожидал никто... Народная артистка Украины надеется на получение ее дочерью российского гражданства (видео)У розмові з ведучою програми «Світське життя» з Катериною Осадчою Ольга Сумська, народна артистка України, заявила, що в даний час її старша донька Антоніна Паперна, перебуває в Москві на навчанні, оформляє документи для громадянство Російської Федерації.

«Зараз ми всі переживаємо непрості часи, Антоніні потрібно поміняти громадянство. У ці дні вона саме цим і займається, і я хочу вірити, що вона стане володаркою документа громадянства Росії», – пояснила актриса.

У той час Ольга Сумська вважає, що її необхідно зрозуміти і не робити сенсації. «Ще в минулому році ходили розмови про громадянство РФ. Вся справа в тому, що в Москві, якщо у тебе український паспорт, просто неможливо отримати роль. Якщо у тебе є бажання влаштуватися на роботу в російський театр, а Тоня скоро закінчить Щукінське училище і її мрією є сцена театру Вахтангова, не можна туди потрапити з паспортом України. Всім доводилося робити. Наприклад, Сергій Маковецький був актором театру Лесі Українки. Сьогодні у нього російське громадянство, але від цього його любов до України нітрохи не менше. Все це не більше, ніж робочий момент», – сказала Сумська.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України