Віце-президентом Тайваню обраний католицький лицар

За результатами виборів, що відбулися 16 січня, віце-президентом Тайваню стане практикуючий католик Чень Чьєньцзен – лицар ордена Гробу Господнього. Вперше в історії острова такий високий пост в державі зайняв представник католицької громади, яка складає на Тайвані незначну меншість.

64-річний Чень – відомий лікар-епідеміолог. Він є глибоко віруючою людиною і за свій внесок у діяльність католицької громади Тайваню в 2010 році був посвячений у лицарі ордену Гробу Господнього, а в 2013 – нагороджений орденом св. Григорія Великого.

У розмові з журналістами ряд тайваньських католиків висловив сподівання, що Чень зможе принести християнські цінності в політику. Інші, навпаки, вважають, що його вплив на політично-суспільне життя Тайваню буде досить обмеженим.

Президентом острівної держави була обрана кандидат від Демократичної прогресивної партії 59-річна Цай Інвень, яка дотримується ліберальних поглядів з низки питань – у тому числі щодо легалізації одностатевих союзів. Вона стала першою жінкою, яка очолила Тайвань.

Населення Тайваню, який офіційно називає себе Китайською Республікою, становить 23 млн. З них близько 270 000 – католики.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh