Авторські статтіНовини

Віце-президентом Тайваню обраний католицький лицар

За результатами виборів, що відбулися 16 січня, віце-президентом Тайваню стане практикуючий католик Чень Чьєньцзен – лицар ордена Гробу Господнього. Вперше в історії острова такий високий пост в державі зайняв представник католицької громади, яка складає на Тайвані незначну меншість.

64-річний Чень – відомий лікар-епідеміолог. Він є глибоко віруючою людиною і за свій внесок у діяльність католицької громади Тайваню в 2010 році був посвячений у лицарі ордену Гробу Господнього, а в 2013 – нагороджений орденом св. Григорія Великого.

У розмові з журналістами ряд тайваньських католиків висловив сподівання, що Чень зможе принести християнські цінності в політику. Інші, навпаки, вважають, що його вплив на політично-суспільне життя Тайваню буде досить обмеженим.

Президентом острівної держави була обрана кандидат від Демократичної прогресивної партії 59-річна Цай Інвень, яка дотримується ліберальних поглядів з низки питань – у тому числі щодо легалізації одностатевих союзів. Вона стала першою жінкою, яка очолила Тайвань.

Населення Тайваню, який офіційно називає себе Китайською Республікою, становить 23 млн. З них близько 270 000 – католики.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.