На Філіппінах почнеться Міжнародний Євхаристійний конгрес

Міжнародний Євхаристійний конгрес, котрий 25-31 січня 2016 відбудеться у філіппінському Себу, стане приводом для відновлення євангелізації азіатського континенту через діалог і досвід єдності, підкреслив голова Папського комітету з організації світового форуму Архиєпископ П’єр Маріні.

За словами ватиканського єрарха, у зустрічі візьмуть участь близько 10 тис. осіб, у тому числі 8,5 тис. делегатів з 71 країни світу. Темою форуму є слова св. Павла з Послання до Колосян: “Христос у вас, надія слави”. З доповідями на ньому виступлять високі католицькі єрархи з Азії, Америки та Африки.

Філіппіни, це одна з двох країн Азії, де католики становлять більшість населення. Азія – це континент на території якого народився Христос, але де Він є найменш відомий, зауважив Архиєпископ Маріні. Таким чином, саме з Філіппін потрібно відновити євангелізацію цього регіону, вважає він. Єрарх зауважив, що місто Себу, в якому пройде конгрес, було першим в країні, куди в 1521 р. прибули іспанські місіонери і звідки почалася євангелізація регіону.

Помісна Церква може дати прекрасний приклад інкультурації християнства в азіатському контексті. Філіппінським єпископатом протягом тридцяти років реалізується відповідна євангелізаційна програма, в фундаменті якої лежить діалог.

Ватиканський єрарх розповів, що Євхаристійні конгреси супроводжують історію Церкви з кінця XIX ст. Перший з них пройшов у французькому Ліллі в 1881 р. Одна з їхніх цілей полягає у тому, щоб підкреслити присутність католиків в тому чи іншому регіоні, нерідко в ситуації ворожості з боку влади. Інструментом для цього ставали Євхаристійні процесії, які виводили на вулиці міст велику кількість людей. Конгреси з часом набули місіонерського значення, коли почали проводитися не тільки на європейському континенті.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh