Авторські статтіНовини

На Філіппінах почнеться Міжнародний Євхаристійний конгрес

Міжнародний Євхаристійний конгрес, котрий 25-31 січня 2016 відбудеться у філіппінському Себу, стане приводом для відновлення євангелізації азіатського континенту через діалог і досвід єдності, підкреслив голова Папського комітету з організації світового форуму Архиєпископ П’єр Маріні.

За словами ватиканського єрарха, у зустрічі візьмуть участь близько 10 тис. осіб, у тому числі 8,5 тис. делегатів з 71 країни світу. Темою форуму є слова св. Павла з Послання до Колосян: “Христос у вас, надія слави”. З доповідями на ньому виступлять високі католицькі єрархи з Азії, Америки та Африки.

Філіппіни, це одна з двох країн Азії, де католики становлять більшість населення. Азія – це континент на території якого народився Христос, але де Він є найменш відомий, зауважив Архиєпископ Маріні. Таким чином, саме з Філіппін потрібно відновити євангелізацію цього регіону, вважає він. Єрарх зауважив, що місто Себу, в якому пройде конгрес, було першим в країні, куди в 1521 р. прибули іспанські місіонери і звідки почалася євангелізація регіону.

Помісна Церква може дати прекрасний приклад інкультурації християнства в азіатському контексті. Філіппінським єпископатом протягом тридцяти років реалізується відповідна євангелізаційна програма, в фундаменті якої лежить діалог.

Ватиканський єрарх розповів, що Євхаристійні конгреси супроводжують історію Церкви з кінця XIX ст. Перший з них пройшов у французькому Ліллі в 1881 р. Одна з їхніх цілей полягає у тому, щоб підкреслити присутність католиків в тому чи іншому регіоні, нерідко в ситуації ворожості з боку влади. Інструментом для цього ставали Євхаристійні процесії, які виводили на вулиці міст велику кількість людей. Конгреси з часом набули місіонерського значення, коли почали проводитися не тільки на європейському континенті.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.