Віце-президент США до студентів-християн: готуйтесь до переслідування

Минулого тижня віце-президент США Майк Пенс звернувся із промовою до студентів-випускників Університету Ліберті у Вірджинії, під час якої сказав, що вони повинні готуватись до «опозиції» у світі, де переслідування християн досягнуло рівня геноциду.

«Правда полягає в тому, що ми живемо в часи, коли свобода релігії перебуває під нападом», – зазначив він.

«Комітет США у справах міжнародної релігійної свободи повідомив мені, що сьогодні християни страждають від переслідування в усьому світі більше, ніж будь-яка інша релігія. До речі, Великобританія минулого тижня видала звіт, в якому йдеться про те, що переслідування християн у всьому світі є «близьким до рівня геноциду», – говорив віце-президент США.

Майк Пенс зазначив у зверненні до випускників, що вони живуть в часи, коли «стало прийнятним і навіть модним висміювати і навіть дискримінувати віруючих людей». Така доля спіткала і його дружину, котру піддали висміюванню за те, що вона навчала в школі, яка визнає традиційне християнське вчення про сексуальність і подружжя. «Ми пережили жорстокі напади з боку лівацьких ЗМІ. А один із репортерів провідної газети запустив новий хештег під назвою «викриваємо християнські школи», запрошуючи студентів ділитись своїми «історіями жахів» християнської освіти», – наводить слова Майка Пенса LifeSiteNews.

Віце-президент нагадав, що «свобода релігій є вписана у Першій поправці Конституції і в серцях кожного американця. І такі напади на християнську освіту є неамериканськими».

Майк Пенс зазначив слухачам, що прийшов до них «не як ваш віце-президент, а як брат у Христі», додаючи, «якщо те, що ви побачили, почули та навчились у цьому місці вписалось у ваші серця, виходьте звідси і живіть цим, діліться, бо Америка сьогодні потребує більше, ніж будь-коли, чоловіків і жінок цілісності та віри».

Він також наголосив, що «деякі із найбільш гучних голосів толерантності сьогодні є мало толерантними до традиційного християнського вірування. Тому у вашому щоденному житті будьте готовими до цього. Бо вас проситимуть не лише бути толерантними до речей, які порушують вашу віру; вас проситимуть схвалити їх. Вам скажуть приклонити коліно перед ідолами популярної культури».

«Тому вам слід підготувати свій розум до дії, чоловіки і жінки. Вам слід показати, що ми можемо любити Бога і любити ближніх водночас словами і вчинками. І вам слід бути готовими зустріти опозицію», – додав він.

«Вірте у те, що Той, Хто привів вас сюди, ніколи не залишить вас, не забуде про вас, бо Він буде з вами завжди», – наголосив на завершення Майк Пенс.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh