Жіночі знаки Зодіаку, які чоловікам доводиться наполегливо домагатися

Хто ж це?

Існує загальноприйнята думка, що жінок потрібно добиватися. Як би прозаїчно це не звучало, але далеко не завжди так відбувається. Багато людей з легкістю сходяться один з одним, відчуваючи легкість і комфорт. Тоді жінці вже точно не хочеться крутити носом, зустрівши свого принца.

І все ж, є й ті, хто дійсно готовий змусити партнера пройти кілька кіл випробувань, щоб нарешті побудувати щасливі відносини. Отже, ми вирішили назвати топ-3 жінок за знаками Зодіаку, яких чоловікам дійсно дуже довго і млосно доводиться завойовувати. Хто ж це?

Водолій

Тут вся справа лише в тому, що жінка-Водолій любить, щоб її дивували, при чому не подарунками, а своїм інтелектом або цікавими історіями, почуттям гумору, вмінням швидко і оперативно справлятися з різними життєвими обставини. Підкорити Водолія можна своєю працьовитістю і самостійністю!

Риби

Це жінка-мрійниця, яка вже давним-давно придумала, якими повинні стати її відносини, що повинен робити чоловік, а чого – ні. Виключно через свою надмірну мрійливості і певної відірваності від реальності, Риби нерідко починають поводитися холодно, тім самим змушуючи чоловіка ще активніше битися про цей лід.

Лев

Неможливо підкорити серце жінки-Льова, якщо не підсипати їй дозу похвали, захоплення і уваги. Це той випадок, коли дійсно люблять вухами, того другій половинці жінки-Лева потрібно уважно розглянути всі її сильні сторони, щоб хвалити хоча б по справі! Але по-справжньому підкорити її серце вдасться, довівши, що вона справді має потребу в цьому чоловікові. Він повинен бути самостійним і впевненим у собі.

Як бачите, три дуже різних знака Зодіаку з майже однаковою проблемою, але у кожного вона проявляється по-своєму. Жінки, пам ” ятайте, що чоловік вас буде домагатися, але тільки до тих пір, поки буде бачити, що вам це дійсно потрібно. Тому не перестарайтеся зі своєю недоступністю!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh