Життя

Жіночі знаки Зодіаку, які чоловікам доводиться наполегливо домагатися

Хто ж це?

Існує загальноприйнята думка, що жінок потрібно добиватися. Як би прозаїчно це не звучало, але далеко не завжди так відбувається. Багато людей з легкістю сходяться один з одним, відчуваючи легкість і комфорт. Тоді жінці вже точно не хочеться крутити носом, зустрівши свого принца.

І все ж, є й ті, хто дійсно готовий змусити партнера пройти кілька кіл випробувань, щоб нарешті побудувати щасливі відносини. Отже, ми вирішили назвати топ-3 жінок за знаками Зодіаку, яких чоловікам дійсно дуже довго і млосно доводиться завойовувати. Хто ж це?

Водолій

Тут вся справа лише в тому, що жінка-Водолій любить, щоб її дивували, при чому не подарунками, а своїм інтелектом або цікавими історіями, почуттям гумору, вмінням швидко і оперативно справлятися з різними життєвими обставини. Підкорити Водолія можна своєю працьовитістю і самостійністю!

Риби

Це жінка-мрійниця, яка вже давним-давно придумала, якими повинні стати її відносини, що повинен робити чоловік, а чого – ні. Виключно через свою надмірну мрійливості і певної відірваності від реальності, Риби нерідко починають поводитися холодно, тім самим змушуючи чоловіка ще активніше битися про цей лід.

Лев

Неможливо підкорити серце жінки-Льова, якщо не підсипати їй дозу похвали, захоплення і уваги. Це той випадок, коли дійсно люблять вухами, того другій половинці жінки-Лева потрібно уважно розглянути всі її сильні сторони, щоб хвалити хоча б по справі! Але по-справжньому підкорити її серце вдасться, довівши, що вона справді має потребу в цьому чоловікові. Він повинен бути самостійним і впевненим у собі.

Як бачите, три дуже різних знака Зодіаку з майже однаковою проблемою, але у кожного вона проявляється по-своєму. Жінки, пам ” ятайте, що чоловік вас буде домагатися, але тільки до тих пір, поки буде бачити, що вам це дійсно потрібно. Тому не перестарайтеся зі своєю недоступністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.