Віце-канцлер Австрії запропонував заборонити ритуальний забій худоби

Віце-канцлер Австрії і міністр внутрішніх справ Хайнц-Крістіан Штрахе висловив свою точку зору стосовно єврейського ритуального забою худоби, який, на думку політика, має бути заборонений на території Австрії, як і в інших країнах Європи.

Своє ставлення до ритуального забою «шехтен» (німецький) або «шхита» (іврит) Штрахе відобразив у пості на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. «Він повинен бути взагалі забороненим без попереднього знеболювання, як і в інших країнах Європейського союзу», — написав політик. «Тварини — це не об’єкти, а істоти, гідні захисту, яких не можна піддавати тортурам», — додав Штрахе.

Таку думку віце-канцлера суперечить позиції його «боса» Себастьяна Курця, який ще минулого тижня у відповідь на пропозицію реєструвати всіх споживачів кошерного м яса в Нижній Австрії заявив, що очолюваній ним уряд не допустить будь-яке обмеження можливості єврейської громади виробляти і споживати кошерне м’ясо.

Варто відзначити, що національне законодавство Австрії забороняє забій тварин без проведення попереднього знеболення. Виключення складають якраз випадки, коли забій здійснюється в цілях виробництва кошерного і халяльного м яса.

Ритуальний забій худоби, званий на івриті «шхита» вимагає, щоб тварини знаходилися в свідомості, коли з них випускають кров. Захисники прав тварин називають цей метод негуманним, а прихильники «шхити» стверджують, що механізований метод забою, застосовуваний на бойнях, ще більш жорстокий.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh