Авторські статтіНовини з Австрії

Віце-канцлер Австрії запропонував заборонити ритуальний забій худоби

Віце-канцлер Австрії і міністр внутрішніх справ Хайнц-Крістіан Штрахе висловив свою точку зору стосовно єврейського ритуального забою худоби, який, на думку політика, має бути заборонений на території Австрії, як і в інших країнах Європи.

Своє ставлення до ритуального забою «шехтен» (німецький) або «шхита» (іврит) Штрахе відобразив у пості на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. «Він повинен бути взагалі забороненим без попереднього знеболювання, як і в інших країнах Європейського союзу», — написав політик. «Тварини — це не об’єкти, а істоти, гідні захисту, яких не можна піддавати тортурам», — додав Штрахе.

Таку думку віце-канцлера суперечить позиції його «боса» Себастьяна Курця, який ще минулого тижня у відповідь на пропозицію реєструвати всіх споживачів кошерного м яса в Нижній Австрії заявив, що очолюваній ним уряд не допустить будь-яке обмеження можливості єврейської громади виробляти і споживати кошерне м’ясо.

Варто відзначити, що національне законодавство Австрії забороняє забій тварин без проведення попереднього знеболення. Виключення складають якраз випадки, коли забій здійснюється в цілях виробництва кошерного і халяльного м яса.

Ритуальний забій худоби, званий на івриті «шхита» вимагає, щоб тварини знаходилися в свідомості, коли з них випускають кров. Захисники прав тварин називають цей метод негуманним, а прихильники «шхити» стверджують, що механізований метод забою, застосовуваний на бойнях, ще більш жорстокий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.