Авторські статтіЗдоров'я

Вчені успішно випробували ліки від рідкісної спадкової хвороби

Спадковий ангіоневротичний набряк (САН), незважаючи на свою рідкісну природу, все ж таки зустрічається у пацієнтів різних віків і підлог і може бути смертельною загрозою. Проте вчені з Франкфурта-на-Майні можуть зробити його безпечним.

Фахівці міжнародного дослідження відзначили, що вилікувати САН вони не можуть, але в їх силах зробити його нешкідливим у всіх сенсах. Успішне тестування проходило в Німеччині серед 77 пацієнтів. Препарат під кодовою назвою BCX7353 давався однієї з груп для застосування перорально і показав дивовижні результати.

125 мг ліки, іноді трохи більше, на 75% знизили частоту нападів набряклості, а в 40% зовсім їх припинили. Прорив учених є важливим кроком. Раніше найбільш дієвим засобом булі ін’єкції, які були незручні в застосуванні. Багато препаратів, що випускаються в таблетках, були неефективними, викликали серйозні ускладнення, не виписувалися при вагітності і годуванні грудьми або були несертифікованими в більшості країн. BCX7353 випускається в капсулах і не викликав побічні ефекти під час тестування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.