Вчені успішно випробували ліки від рідкісної спадкової хвороби

Спадковий ангіоневротичний набряк (САН), незважаючи на свою рідкісну природу, все ж таки зустрічається у пацієнтів різних віків і підлог і може бути смертельною загрозою. Проте вчені з Франкфурта-на-Майні можуть зробити його безпечним.

Фахівці міжнародного дослідження відзначили, що вилікувати САН вони не можуть, але в їх силах зробити його нешкідливим у всіх сенсах. Успішне тестування проходило в Німеччині серед 77 пацієнтів. Препарат під кодовою назвою BCX7353 давався однієї з груп для застосування перорально і показав дивовижні результати.

125 мг ліки, іноді трохи більше, на 75% знизили частоту нападів набряклості, а в 40% зовсім їх припинили. Прорив учених є важливим кроком. Раніше найбільш дієвим засобом булі ін’єкції, які були незручні в застосуванні. Багато препаратів, що випускаються в таблетках, були неефективними, викликали серйозні ускладнення, не виписувалися при вагітності і годуванні грудьми або були несертифікованими в більшості країн. BCX7353 випускається в капсулах і не викликав побічні ефекти під час тестування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh