АвтоновиниАвторські статті

Експерти назвали речі, які можуть “вбити” будь-який автомобіль

Вчені провели дослідження і назвали 9 предметів, які можуть позбавити автовласника улюбленого транспортного засобу в літній період. Ці предмети здатні спровокувати справжню катастрофу.

Експерти назвали речі, які можуть “вбити” будь-який автомобіль. У разі, якщо водій залишить їх у машині, вибух неминучий.

Одним з таких компонентів не жерстяна банка, яка при нагріванні легко може вибухнути, а салон від солодкої газованої рідини відмити буде дуже складним завданням.

Небезпечною річчю для транспортного засобу і не помічниця всіх завзятих курців – запальничка. Вона також нагрівається на сонці, а при вибуху, швидше за все, спровокує і пожежа в салоні.

Дослідники віднесли таблетки в цей список. Але не тому, що вони можуть загорітися – як будь-який продукт, ліки можуть втратити на сонці свої корисні властивості – це може закінчитися плачевно для водія в критичний момент.

Люди з поганим зором повинні завжди в літній період забирати свої окуляри з машини – мало того, що може розплавитися оправа на сонці, так ще лінза, нагрівшись на сонечку, швидше за все, спровокує загоряння.

Всі, мабуть, знають, що електроніку в автомобілі залишати не можна: через особливості акумулятора, залишивши девайс на сонці, автовласник ризикує втратити улюбленого гаджета. До речі, вони теж вибухають при нагріванні.

Напої експерти не рекомендують залишати в салоні, оскільки нагріта рідина – відмінне місце для розмноження бактерій, що, власне, може стати причиною важких наслідків для здоров’я.

Самий дивний пункт цього списку – присоска. Але із-за неї нерідко виникають пожежі – в цій ситуації вона виступає лінзою, яка теж сприяє пожежі.

Аерозольні спреї в машині під палючим сонцем – мабуть, найгірша ідея, яка може прийти в голову водієві. Вони можуть вибухати при нагріванні, а у разі, якщо у машини встановлено ГБО, такі речі краще взагалі не поміщати в автомобіль.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України