Авторські статтіТехно

Вчені скасували Апокаліпсис: Кінця світу 27 липня не буде

Фахівці переконані, що кінець світу неможливий найближчим часом.

Аравійські вчені стверджують, що червона луна 27 липня не стане передвісником кінця світу, вони скасували Апокаліпсис. Так як багато людей, які шанують Біблію, кажуть, що Червониймісяць буде означати початок Армагедону, астрономи намагаються спростувати цю інформацію, щоб паніка не була посіяна в умах людства.

Одним з слушних аргументів є те, що явище червоної місяця можна спостерігати не тільки в цьому році, а взагалі в кожному, причому два рази. В цьому році місячне затемнення відрізняється тім, що йде трохи по іншій траєкторії і тому це затемнення буде значно довше, ніж всі інші саме із-за певного положення Місяця, Землі і Сонця. І це зовсім не означає, що всьому світу прийде кінець, як стверджують прихильники конспірології і тлумачі релігійних пророкувань. Кінця світу 27 липня не буде, заспокоюють вчені.

Раніше було вже зроблено безліч пророцтв з приводу кінця світу, знято чимало фільмів на цю тематику, але реальність така, що жоден з них не відбувся і неможливий в майбутньому, так як вчені стверджують, що найближчим часом Землі точно нічого не загрожує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.