Новини з Австрії

Вибори Міс Відень-2019 пройшли зі скандалом

По всій країні проходять відбіркові конкурси для майбутнього федерального змагання «Міс Австрія». Вчорашні вибори претендентки від Відня затьмарив скандал, який торкнувся її переможницю.

У клубі Шварценберг вчора була обібрана Міс Відень 2019. Нею стала Беатріс Кермер. 23-річна дівчина змогла здобути перемогу над своїми одинадцятьма колегами і отримала в нагороду звання і корону на голову. Радість переможниці, однак, тривала ненадовго. Незабаром після того, як вона була названа Міс Відень, з’явилися чутки, що самі вибори були сфальсифіковані. В анонімному листі організаторам журі конкурсу було звинувачено в тому, що воно нікого вибір упереджено. У ньому також повідомляється про підозри в тому, що один красуні, підприємець Хаймо Турин стимулював членів комісії, орагнізатор конкурсу пані Гебель влаштовувала приватні вечірки для бізнесмена. Сама дівчина навіть була освистана під час появи на сцені — глядачі вимагали відкликання титулу.

Організатор конкурсу Агнес Гебель відкидає звинувачення. На її думку вибори були чистими, що підтвердили навіть самі власники організатори конкурсу «Міс Австрія». Вона опублікувала письмову заяву на своєму веб-сайті, в якому йшлося: «Ми вважаємо, що висунуті нам обвинувачення не є правдивими».

Фото: Andreas Lepsi

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.